Září 2009

Chudáčci Jonásci

30. září 2009 v 17:06
Jsem fanynka Jonas Brothers, ale ne taková, abych utrácelá několik tisíců za to, abych šla na jejich koncert, jen proto, abych si na ně mohla šáhnout. Já bych tam šla, abych si poslechla jejich hudbu. Z různých videí ale vidíme, že pro Americké fanynky není tohle hlavní. Já jsem včera jen tak brouzdala po youtube a narazila jsem na jedno takové video, kde šli Jonasové po červeném koberci a za nimi dvě fanynky. Jedna si je jen fotila a ta druhá natahovala ruku a dotkla se jednoho Jonase. Ihned se otočila na tu druhou, dívala se na ruku, kterou se právě dotkla celebrity jako na zázrak a šíleně u toho řvala jak debil. Pokusím se to video najít, ale bude to nějakou chvíli trvat.

Kdo jsou Jonas Brothers?

30. září 2009 v 17:01
Jak všichni víte, Jonas Brothers je Americká rocková skupina. Já je hrozně ráda poslouchám, protože mají senzační písničky.
Nejstarší Kevin (21) hraje na kytaru, taky zpívá, ale moc často nemá sóla. Snad jen v jedné písničce. Prostřední ze tří bratrů je Joe (19). Ten zpívá a musíme uznat, že má skvělý hlas. Nejmladší z bráchů (co vystupují na pódiu) je Nick (16). Ten zpívá a hraje na kytaru a na bubny. Ten nemá hlas tak dobrý jako Joe, ale taky zpívá hezky. Ještě mají jednoho nejmladšího brášku Frankieho. Tomu je 8 let.
Chcete znát jejich celá jména? No samozřejmě, že jsou to jen předívky. Jmenují se Paul Kevin Jonas, Joseph Adam Jonas a Nicholas Jerry Jonas. Znám i jejich skutečné přezdívky Joe - Nebezpečí, Kevin - K2, Nick - pan prezident.


Čus lidičky!

21. září 2009 v 19:24 | web miss |  Oznámení
Čus lidičky! Vítejte na mém novém blogu. Zatím tady nic není, ale doufám, že se to tu pořádně rozjede. Udělala jsem pár rubrik....dobře tak jich není pár....a přibudou do nich nějaké zajímavé článečky! Mezi rubrikami je také stories = příběhy. Pokud budete chtít, nějakou povídku Vám napíšu na přání. Návštěvníci mých předchozích blogů říkali, že mám spisovatelský talent, tak uvidíme.