Říjen 2009

Hvězdička, nebo opravdová star?...0.7

31. října 2009 v 13:35 | Makyna |  Hvězdička nebo opravdová star? 1. série
AAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, hádejte co?! Je tu znocu Emma!!! Tak co, už jste přišli na to, po kom je pojmenovaná hlavní postava? No jasně, po mě!!! Za tohle musím poděkovat Makynce, která tenhle celý příběh vymyslela. Druhou postavu, pojmenovala, podle svojí nejlepší kamarádky. Nevím, jestli ta kamarádka o tomhle blogu ví, ale jestli tohle viděla, nebo, v tom horším případě, kdyby tohle viděla, bylo by jí to moc potěšilo, jak mě, pojmenování jedné z hlavních postav po mě! Já jsem se s tím prostě musela pochlubit, tak mě omluvte a čtěěěěěěěěěěěěěte!!!
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Hned poté jsme šly k Terce domů. Její táta právě večeřel. Přisedly jsme si k němu, ale nevydaly jsme ani hlásku.
"Děje se něco? Vždycky, když přijdete, nemám chvilku klidu!", divil se pan Martinů. Je pravda, že repráky na plný pecky a do toho fale´šnej zpěv asi moc neuklidňuje!
"Tati, Ema vyhrála tu soutěž, jak jsem Ti říkala.", začla Terka pozvolna.
"Ta to blahopřeju Emo.", usmál se na mě a dál se pustil do jídla.
"Ten film se jmenuje Camp Rock, je to nejoblíbenější film obou dvou, nátáčí se to v Americe a Ema mi dovolila jet s ní.", vyvalila to na něj. Pan Martinů vydechnul a řekl:
"Mám pro Vás tři jednoduchá slova...TEREZA NIKAM NEJEDE! Je Vám to jasný? Já za ní nebudu jezdit někam do Ameriky.".
"Taky nemusíš, za chvíli budu dospělá a dokážu se o sebe postarat sama, budu Ti posílat zprávy a můžeme se bavit videohovorem přes skype!", dožaovala se kladné odpovědi Terka.
"Řekl jsem ne! A tak to i zůstane. Teď se rozlučte, Terka půjdespát a Ema půjde k ní domů, maminka se určitě strachuje!", řekl Terčin táta a vystrkoval mě ze dveří.
"Tak ahoj Teri, budeš mi chybět.", rozplakala jsem se, asi z toho, jak po nás pan Martinů vyjel.Terka mi pošeptala do ucha.
"Neboj, všechno dopadne dobře." a utíkala do jejího pokoje. Já jsem se vydala k sobě domů.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - U terky - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tak, táta si myslí, že ho poslechnu. Jenže já Emu nesklamu. Počkala jsem, až si šel táta lehnout a jakmile to udělal, začala jsem balit, stejně jako Ema, snad celý svůj šatník. Když jsem měla zabaleno. Vzala jsem kufr a položila na parapet. Sama jsem vyskočila z okna a dopadla na zem. Bylo štěstí, že jsem měla pokoj v přízemí. Potom jsem vzala kufr a utíkala k Emě. Nechala jsem tátovi vzkaz na ledničce, tak snad se nebude strachovat. Jsem na místě, nesmím ale vzbudit paní Adamsovou. Začala jsem teda házet drobnejma kamínkama do Emiiného okna. Ona vykoukla a zamžourala do tmy.
"Teri, co tady děláš, víš ty, kolikje hodin? Půl jedný ráno!!!", hudrovala na mě.
"Tak zkus hádat!", řekla jsem jí naštvaně. Chvíli přemýšlela. No jo no, oona má pomalý vedení!
"Ty si utekla tátovi?!?", došlo jí.
"JO, správně, tak mě pust dovnitř, je tu zima.", řekla jsem jí a ona byla ve vteřině dole. Když mi teda otevřela, ustlala jsem si v jejich pokoji pro hosty a spala jak dudek až do tý doby, co mě ráno Ema vzbudila.
"Vstávej, tohle je můj velkej den! Slyšíš. Pojď na snídani.", třásla se mnou. Proti své vůli jsem se probudila a dobelhala ke stolu.
"Nevěděla jsem, že u nás budeš dneska spát.", řekla Emiina máma.
"To já nejdřív taky ne, ale změnily jsme s Emou plány. Potřebovaly jsme si ještě něco říct.", zalhala jsem.
"No, alespoň se nebudeme muset strachovat, kdyby jedna dorazila na letiště dřív než ta druhá.", řekla paní Adamsová a šla se převléknout, není divu. Bylo 13:00. Měli jsme trochu pozdní snídani a cesta na Ruzni trvá hodinu á půl. Já a Ema jsme se šly po jejím vzoru také zkulturnit a za chvíli jsme vyrazily.

Hvězdička, nebo opravdová star?...0.6

30. října 2009 v 16:51 | Makyna |  Hvězdička nebo opravdová star? 1. série
Takže píše znovu Miss Makyna, ale dneska má nějakou rozjívenou náladu, tak to snad nebude příliš přehnaný!

Hvězdička, nebo opravdová star?...0.5

29. října 2009 v 16:01 | Maky |  Hvězdička nebo opravdová star? 1. série
Jooooooooo, slečna Emma se dokopala napsat další kapču,a mimochodem, všiml si tady někdo, po okm je pojmenovaná hlavní postava?

Je to úžasný a o porotě...nemám slov

26. října 2009 v 19:08 | Maky
Martin Chodůr zase zabodoval. Dříve tantoval jako kdyby se mu chtělo hooodně na záchod. Ale teď...nevýslovně se zlepšil musím říct. Ta tady máte video:


Hvězdička, nebo opravdová star?...0.4

26. října 2009 v 18:26 | Maky |  Hvězdička nebo opravdová star? 1. série
Tak a tuhle kapitolu má na starosti zase miss Maky, tak doufám, že se Vám to bude líbit stejně, jako když psala Emma:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Jak se na to kouká Emma - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Nevím, proč se Terka tak ztrachuje. Život jde dál a nemá cenu zastavovat se nad minulostí. Možná jí i trochu chápu. Jsme nerozlučné kamarádky a chceme pro sebe jen to nejlepší...Doktor mi dal vše potřebné. Injekci na inzulín, inzulín...Terka mě doprovodila domů a rovnou tam i zůstala. Domluvily jsme se, že u nás přespí a já jí řeknu všechno ohledně reklamy. Bylo 6 hodin večer. Zalezly jsme ke mě do pokoje a já začala vyprávět.
"Teri, sedni si, tohle bude drsný.", přeháněla jsem, Terka si ale poslušně sedla.
"Já...já...dostala jsem první roli.", dělala jsem drama a potom jsem radostně vyskočila a obejmula Terku.
"Já už si myslela, že Tě nevzali, ale to by udělali velkou chybu, to Ti řeknu!", prohodila Terka.
"Díky, jsi hodná.", řekla jsem jí.
"ale vždyť není vůbec zač...o co je tam vlastně go?", zeptala se mě na to, co bych ráda věděla i já.
"No, nevím, říkali, že mi pošlou maila.", přiznala jsem.
"No tak dělej, koukni do pošty.", pobídla mě. Poslechla jsem a podívala se. Mail už tam byla a to v tomto tvaru:
Vážená slečno Adamsová,
zasíláme Vám email s podrobnostmi o ději, který bude reklama, Vámi hraná, obsahovat. Vedoucí našeho castingu a také režisér připravovaného filmu a reklamy Camp Rock 2 - the Final Jam, by byl moc rád, kdybyste přijala roli dcery vedoucího tábora Camp star. Tedy nového rivala Camp rocku. Do této osoby se také zamiluje Nick Jonas, který tentokrát jede na camp se svým bratrem Joem.
Pokud byste se rozhodla,m že roli přijmete, zašlete nám spátečníemail a my Vám přidělíme scénář a sdělíme Vám více informací.
Děkujeme, casting for Camp rock

Hvězdička, nebo opravdová star?...0,3

24. října 2009 v 18:01 | Maky |  Hvězdička nebo opravdová star? 1. série
Hi guys, já jsem tady ještě nebyla. Řikam si Emma a chci, aby to tak i zůstalo. Jsem Makčiina spoluadminka na všem možnym. Tamten blog je založen převážně na ffky o Jonasech. Ten blog byl původně můj. Ale potom mi Maky napsala email k jedné kapitole povídky, už nevim jak se ta storie jmenovala. To co mi napsala bylo dobrý, vložila jsem to teda do tý povídky. Poprosila jsem Makču, aby ještě něco skoukla, abych to dyžtak opravila a za odměnu se pak stala mojí spoluadminkou. Vždycky jsme se střídali, jedna kapitola já, druhá kapitola Maky. Makča trvala na tom, že na svém blogu radši žádné povídky nechce. Nabídla jsem jí, že tam alespoň napíšu autora. Ona ale taky, že ne. Že tam sebe nechce zveřejňovat. Nakonec jsem jí ale přemluvila a je to tu. Takže souhrn: S povídkama se budeme střídat i tady! Ale teď už ke 3. kapitole.

Hvězdička, nebo opravdová star?...0.2

24. října 2009 v 15:47 | Maky |  Hvězdička nebo opravdová star? 1. série
"Aaaaaauuuaaaaaaaaa", protáhla jsem se ve 4 hodiny ráno. "To už je tolik?", divila jsem se. Učila jsem se od 12. Noooo...učila se říct nedá. Zkoušela jsem to 1 minut a pak jsem usla. Kdybych se teď neprobudila, asi bych fakt tu kuli dostala. Tak jdeme na to. Vytáhla jsem učebnici, nalistovala požadovanou stranu. Koukla na začátek a.................usla. V 7:00 jí zazvonila budík. Zvedla hlavu.
"Auuuuuuuuuuuuuuu, můj krk???!!!", vykřikla jsem bolestí. Koukla jsem se kde to jsem. Celou dobu jsem ležela na učebnici matematiky, se zapnutou lampičkou a ještě k tomu v seďe. Ten krk mam zablokovanej. Na tohle se omluvenky asi nepíšou, njn. Tak jsem si rychle spočítala alespoň pár přikladů. A doprčic, autobus mi jede za 5 minut.
"Maaaamiiiiiiiii, kde mam ty černý roury? A taky to žlutý triko.Bílý conversky. A ježiš majra, kde je ta černá džíska????", no jo, takhle to u nás vypadá každý ráno před školou.
"Myslim, že jedna converska je pod postelí, druhá v koši na prádlo. Triko máš ve skříni a kalhoty na psacím stole.", jako vždy mamka má na všechno odpověď. Tak jsem běhala po celym domě, abych našla všechno co potřebuju....Hoooooonem, ještě tam ten autobus je, ještě to můžu stihnout. Proč jsem tak zadýchaná? Dyť tohle běhám každej den! A autobud ujel, no paráda. Teď budu muset jít pěšky. Nijak jsem nespěchala. Čím později tam budu, tím líp. První hodinu je matika, takže bude ten test. Sakra, proč se tak zadýchávám. Dyť jdu normálně. Naštěstí jsem do školy došla. V obličeji jsem byla bílá jako stěna. Přiběhla ke mě moje nejlepší kamarádka.
"Ahoj Em...panebože co se ti stalo?", všimla si mého zbarěvení.
"Skoro jsem nespala, kvůli tomu castingu.", sdělila jsem jí svou teorii.
"No vidíš a jak to vůbec dopadlo?", ptala se mě Teri, ale to se mi udělalo černo před očima. Neomdlela jsem. Sesunula jsem se k zemi. Byla mi zima. Po čele mi stékal studený pot. Třásla jsem se. Nevěděla jsem o sobě.
"Emo, co Ti je?? Řekni něco.", zoufala Terka. Já neodpovídala.
"Zavolejte někdo záchranku!", zakřičela Terka na celou třídu. Jedna holka...taková samotářka, ale je hodná neváhala, a zavolala na záchranou službu. Všichni se semkli kolem mě. Už jsem jenom cítila, jak mě někdo nakládá na nosítka, jak někam jedu a moje nejlepší kamarádka na mě mluvila a tiskla mi ruku.


Hvězdička, nebo opravdová star?...0.1

23. října 2009 v 10:26 | Maky |  Hvězdička nebo opravdová star? 1. série
A je to tu, den castingu. Jsem nervózní. Od malička mě bavilo přetvařování a tak mě rodiče přihlásili do dramatického kroužku, potom to byl přímo herecký kroužek a teď jsu na casting do nějaké reklamy. Zítra píšem písemku z matematiky...musím se učit a bůh ví, jak dlouho tady skejsnu! Už je 20:30 doprčic! Už by měli vyhlašovat, kdo teda bude hrát v tý reklamě!...O 30 MINUT POZDĚJI...furt ni, furt nic, kdy už to bude? Zítra budu mít určitě kuli!...O HODINU POZDĚJI...Lucie pochrupuje na lavičce před kanceláří, kde se uskutečnil casting...O DALŠÍ HODINU POZDĚJI...KAšlu na to, jdu pryč! Mamka se už určitě strachuje, kde jsem. Otočila jsem se, ale najednou všichni uchazeči začali proudit dopředu k nástěnce. Konečně tam dali výsledky.
"Prosím, pusťte mě, zdovolením.", protlačovala jsem si cestu dopředu. Tak jo, určitě nebudu mít hlavní roli, tak půjdu od spoda: Josefína Luňáčková, Andrea Malá, Lenka Pospíšilová, Nikola Dlouhá a úplně nahoře....Ema Adamsová!
"Jo!", zařvala jsem na celou halu, až se za mnou všichni otočili. "Co? Taky byste měli radost, kdybyste dostali hlavní roli!", ospravedlňovala jsem se. To jsem ale neměla říkat. Protože všechny zbývající holky se na mě vrhly. Já ale stačila včas uskočit a jak jich bylo hodně, ani nepoznaly, že se neperou se mnou, ale samy se sebou. Rychle jsem zaběhla do kanceláře a zeptala jsem se, kdy s začne ta reklama natáčet. Prý mi pošlou mail, ve kterém bude přesný popis všeho.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - U EMY DOMA - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
"Máááááámíííííííííííí, máááááááám toooooooooo!!!!!!", zařvala jsem na celej barák, až jsem vzbudila jediného zbývajícího člena mojí rodiny. Mamku, Táta umřel na rakovinu, když mi byly dva roky. Moji dědové a babčky byli už moc staří, až nakonec také odešli z tohoto světa. Jsem jedináček. Mamka s tátou také neměli sourozence. Teda, u mamky se neví, jelikož byla z dětského domova, takže její adoptivní rodiče vlastně taky nebyli moje babička a děda a tátovi rodiče se rozvedli, když mu bylo 10 let, takže si nestačili spolu zařídit další společné dítě.
"Co hulákáš jak na lesy, zalehni, řekneš mi to zítra!", zavolala mamka z pokoje. Pak ještě dodala: "Víš kolik je vůbec hodin?"
"Jasně...ehm...", podívala jsem se na hodinky, "půl 12.", to už jsem byla u ní v pokoji.
"Zítra jdeš do školy, ani jsi se neučila na ten test. Tak honem, ať dostaneš alespoň 4.", no jo, celá mamka.
"Ale mami...", stále jsem trvala na tom, že jí to řeknu.
"Žádný ale, děvenko. Měla si z toho castingu odejít dřív, stejnak dávají výsledky i na internet. No a když už jsme utoho, jak to dopadlo?", zeptala se mě. Tak tomuhle už jsem se úúplně divila.
"No právě, že tohle se Ti snažím celou dobu říct. Vzali mě...mám první roli.", řekla jsem jí a čekala, že bude jančit, kolik toho zase budeme mudśet koupit. Potom jí to omrzí a bude skákat radostí a blahopřát mi a pak se bude zase strachovat, ale pozdě. Už si zase pochrupovala. Někdy mi připadalo, že ten puberťák nejsem já, ale ona.

Party in the USA

22. října 2009 v 10:46 Official music videos
Je to s hooooodně vysokou kvalitou, tak se divte lidi!

Camp rock video 2

21. října 2009 v 19:18 Camp rock
Tak, je tu druhá část:

Hvězdička, nebo opravdová star?...úvod

21. října 2009 v 18:54 | Maky |  Hvězdička nebo opravdová star? 1. série
A je tu první fan fiction. Jen zdůrazňuji, že stories, které se zde objevují nepíši sama ale s Emmou které patří blog s trochu dlouhým jménem, ale nenechte se odradit. Její blog je z většiny zavedený na povídky o Jonas Brothers. Všechny povídky píšeme společně, ale žádné se neobjeví 2x. Buď budou na mé stránce, nebo na její, ale teď už k úvodu:
- - - - - - - - - - - - -
V hlavních rolích:
Joe Jonas (19) - Nejprve nafoukaný kluk kterého zajímá jen on sám a otočí se za každou hezkou prdelkou, to se ale změní! Proč se přestane chovat jako "namistránkovaný king" a začne se více zajímat o své okolí?
Nick Jonas (16) - Celkem normální rock/popová hvězda. Není však tak arogantní jako jeho bratr Joe, ale vůbec to není takový andílek, jak se zpočátku zdá!
Kevin Jonas (21) - Nejrozumější ze všech čtyř bratrů Jonasů. Pro všechny holt hodnej strejda Kev.
Ema Adamsová (16) - (později Emma Adams) Česká herečka s velkou budoucností, smyslem pro humor a odhodlaností.
Tereza Martinů (17) - (tohle jméno jsem si vypůjčila od mojí nejleší kamarádky...děkuju Teri - později Teressa MArtin) Nejlepší kamarádka Markéty.
Vedlejší role:
Kevin Jonas starší
Deniss Jonasová
Demi Lovato (18)
Miley Cyrus (16)
Selena Gomez (16)
Frank (the tank) Jonas (9)
a další...
Stručný děj:
Ema a Tereza bydlí obě v Česku. Emin sem je se stát úspěšnou herečkou a tak se přihlásila na jeden zahraniční casting, kde ji čirou náhodou obsadili do jedné z hlavnch rolí. Setká se tam se svými idoly a jjí nejlepší kamarádka Tereza, tam pojede s ní, i když to má jeden malý problém. Terce odjezd její otec zakázal a tak musela uéct. Táta se s tím už nějak smířil, ale babička ji zavrhla. Jestli to Terka psychycky vydrží a jestli Emu nevzhodí, to se dočtete dále!

Něco o Camp Rocku 2

21. října 2009 v 18:51 Camp rock
Camp rock se teprve točí, ale už jsou v oběhu nějaké informace:
Tentokrát s Joem jede na Camp rock i Nick. Camp rock má ale nového rivala...Oba dva tábory mezi sebou soupeří, ale Nickovi se zalíbí dcera vedoucího protivnického tábora. Nikomu se to nelíbí, tak jak to dopadne?

Camp rock

21. října 2009 v 18:38 Camp rock
Tak znovu čauves lidi a přicházím se článkem o mém nejoblíbenějším filmu...CAMP ROCKU, joooo! Pardón, dost jásání. Tak jo, jdeme na shrnutí děje:
- - - - - - - - - - -
Mitche Torrisová moc chce jet na rockový tábor, ale matka s otcem si to nemohou dovolit. Paní Torrisová právě začala s podnikáním. Má pojízdné stravování (Koniino stravování) a když jí Camp Rock nabídne místo kuchařky, může tam s sebou vzít Mitchie za poloviční cenu. Má pro ni ale jednu podmínku...musí jí pomáhat v kuchyni. Mitchie se ale začne za rodiče stydět, protože rodiče všech ostatních jsou NĚKDO. Například Tess Taylor mám matku zpevačku, samotná MItchie se o ní projevila takhle: "Páni, vždyť ona má snad 1 000 000 cen Grammy!".
Na Camp rocku bude jako lektor působit synovec vedoucího Shane Gray z legendární skupiny Conect Three.
Jak se to vyvyne, to se dozvíte, když skouknete celý film na DVD, nebo když budete dále navštěvovat mojí stránku, protože se pokusím z youtube ukořistit jednotlivé části Camp rocku. Hnedle tady máte PART 1, je to sice anglicky, ale česky jsem to nenašla ještě se pokusím, ale zatím se musíte spokojit s tímhle!

Bounce ještě jednou

18. října 2009 v 11:11 Selena Gomez
Tak jo, z tohohle fakt nemůžu! Tohle jsem našla včera večer na Jonasovic youtube. Je to vážně dobrý tak se koukněte! Bounce!!!:D

Tak jo, tohle se objeví ještě v rubrice Selena Gomez a Demi Lovato, páč ty tam taky byli jak jste si mohli všimnout, když jste se pozorně dívali!

MC D LOVE - Demi Lovato
BRP - Big Rob
DJ DANGER - Joe Jonas
CHLÁPEK V KLOBOUKU, S KNÍRKEM A VELKEJMA TMAVEJMA BREJLEMA - Nick Jonas
HOLKA SE ZELENÝM TRIČKEM, ČERNÝMA LEGÍNAMA A ČERVENOU MIKINOU - Selena Gomez (Alespoň myslím, že je to ona, protože je jí dost podobná.)
Jestli jste rozpoznali i někoho dalšího, tak mi to pls napište a já doplním.

Bounce znovu

18. října 2009 v 11:09 Demi Lovato
Tak jo, z tohohle fakt nemůžu! Tohle jsem našla včera večer na Jonasovic youtube. Je to vážně dobrý tak se koukněte! Bounce!!!:D


Tak jo, tohle se objeví ještě v rubrice Selena Gomez a Demi Lovato, páč ty tam taky byli jak jste si mohli všimnout, když jste se pozorně dívali!

MC D LOVE - Demi Lovato
BRP - Big Rob
DJ DANGER - Joe Jonas
CHLÁPEK V KLOBOUKU, S KNÍRKEM A VELKEJMA TMAVEJMA BREJLEMA - Nick Jonas
HOLKA SE ZELENÝM TRIČKEM, ČERNÝMA LEGÍNAMA A ČERVENOU MIKINOU - Selena Gomez
Jestli jste rozpoznali i někoho dalšího, tak mi to pls napište a já doplním.

Bounce

18. října 2009 v 10:58
Tak jo, z tohohle fakt nemůžu! Tohle jsem našla včera večer na Jonasovic youtube. Je to vážně dobrý tak se koukněte! Bounce!!!:D

Tak jo, tohle se objeví ještě v rubrice Selena Gomez a Demi Lovato, páč ty tam taky byli jak jste si mohli všimnout, když jste se pozorně dívali!

MC D LOVE - Demi Lovato
BRP - Big Rob
DJ DANGER - Joe Jonas
CHLÁPEK V KLOBOUKU, S KNÍRKEM A VELKEJMA TMAVEJMA BREJLEMA - Nick Jonas
HOLKA SE ZELENÝM TRIČKEM, ČERNÝMA LEGÍNAMA A ČERVENOU MIKINOU - Selena Gomez
Jestli jste rozpoznali i někoho dalšího, tak mi to pls napište a já doplním.

Třpytivé obrázky

14. října 2009 v 15:34 Obrázky
Tohle je z blogu Radushy tak neváhejte a běžte se podívat, má jich tam víc.

Paranoid

13. října 2009 v 20:10 Official music videos

Tohle je jedna zmojich nejoblíbenějších písniček od Jonasů. Ten klip je dobře udělanej. Doufám, že se Vám to taky líbilo.

Pomooooooc!

8. října 2009 v 17:44
Lidičky moji milovaní, pomocte mi! Po čtvrti vekteré bydlím řádi PEDOFIL!!!!!!!! Booooojiiiiiiiiiim!