Hvězdička, nebo opravdová star?...0.2

24. října 2009 v 15:47 | Maky |  Hvězdička nebo opravdová star? 1. série
"Aaaaaauuuaaaaaaaaa", protáhla jsem se ve 4 hodiny ráno. "To už je tolik?", divila jsem se. Učila jsem se od 12. Noooo...učila se říct nedá. Zkoušela jsem to 1 minut a pak jsem usla. Kdybych se teď neprobudila, asi bych fakt tu kuli dostala. Tak jdeme na to. Vytáhla jsem učebnici, nalistovala požadovanou stranu. Koukla na začátek a.................usla. V 7:00 jí zazvonila budík. Zvedla hlavu.
"Auuuuuuuuuuuuuuu, můj krk???!!!", vykřikla jsem bolestí. Koukla jsem se kde to jsem. Celou dobu jsem ležela na učebnici matematiky, se zapnutou lampičkou a ještě k tomu v seďe. Ten krk mam zablokovanej. Na tohle se omluvenky asi nepíšou, njn. Tak jsem si rychle spočítala alespoň pár přikladů. A doprčic, autobus mi jede za 5 minut.
"Maaaamiiiiiiiii, kde mam ty černý roury? A taky to žlutý triko.Bílý conversky. A ježiš majra, kde je ta černá džíska????", no jo, takhle to u nás vypadá každý ráno před školou.
"Myslim, že jedna converska je pod postelí, druhá v koši na prádlo. Triko máš ve skříni a kalhoty na psacím stole.", jako vždy mamka má na všechno odpověď. Tak jsem běhala po celym domě, abych našla všechno co potřebuju....Hoooooonem, ještě tam ten autobus je, ještě to můžu stihnout. Proč jsem tak zadýchaná? Dyť tohle běhám každej den! A autobud ujel, no paráda. Teď budu muset jít pěšky. Nijak jsem nespěchala. Čím později tam budu, tím líp. První hodinu je matika, takže bude ten test. Sakra, proč se tak zadýchávám. Dyť jdu normálně. Naštěstí jsem do školy došla. V obličeji jsem byla bílá jako stěna. Přiběhla ke mě moje nejlepší kamarádka.
"Ahoj Em...panebože co se ti stalo?", všimla si mého zbarěvení.
"Skoro jsem nespala, kvůli tomu castingu.", sdělila jsem jí svou teorii.
"No vidíš a jak to vůbec dopadlo?", ptala se mě Teri, ale to se mi udělalo černo před očima. Neomdlela jsem. Sesunula jsem se k zemi. Byla mi zima. Po čele mi stékal studený pot. Třásla jsem se. Nevěděla jsem o sobě.
"Emo, co Ti je?? Řekni něco.", zoufala Terka. Já neodpovídala.
"Zavolejte někdo záchranku!", zakřičela Terka na celou třídu. Jedna holka...taková samotářka, ale je hodná neváhala, a zavolala na záchranou službu. Všichni se semkli kolem mě. Už jsem jenom cítila, jak mě někdo nakládá na nosítka, jak někam jedu a moje nejlepší kamarádka na mě mluvila a tiskla mi ruku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama