Hvězdička, nebo opravdová star?...0.5

29. října 2009 v 16:01 | Maky |  Hvězdička nebo opravdová star? 1. série
Jooooooooo, slečna Emma se dokopala napsat další kapču,a mimochodem, všiml si tady někdo, po okm je pojmenovaná hlavní postava?

"Panebože...tak to je síla!"řekla Terka. Já se nezmohla na slovo, toto je snad splněný sen.
"Na co čekáš, chceš, aby Ti tu roli někdo vyfouk? Angličtinu máš skvělou, na tu roli se perfektně hodíš. Konečně se podíváš do Ameriky, jak jsi vždycky chtěla a co je na tom nejlepší, že mě můžeš vzít s sebou!", začala Terka se svými rozumy.
"Když já nevím, zkus si představit, co udělám, až uvidím Jonase, a jak by to vypadalo na scéně!", strachovala jsem se.
"Emm, já Tě nechápu. Vždycky jsi snila o tom, že se s Jonas Brothers setkáš. Ty víš, že Jonasy moc nemusím, ale tohle Ti přeju. A při nejhorším Tě nahradí, ale to až potom, co se s nimi setkáš!", přemlouvala mě.
"Máš pravdu, nenechám si ničím tu šanci zkazit!" a hned jsem začala odepisovat kladnou odpověď. Stále jsem s Terkou čekala, co napíšou, ale odpověď přišla až za týden. A tentokrát byla už od samotného režiséra, samozdřejmě anglicky, já Vám jí sem ale napíšu čeksy, pro ty, co jsou na anglinu takový polena, jako autorka, sorry všem!:
Dobrý den,
jsem moc rád, že jste nabídnutou roli přijala, v příloze Vám zasílám scénář. Bude potřebva, aby jste co nejdříve přiletěla do Ameriky! Můžete si s sebou vzít jako podporu, jednoho člověk, jelikož jsme Vám rezervovali jen dva pokoje. Budete ubytovaná v pětihvězdičkovém hotelu. Přidělíme Vám vlastní vyzážistku. Budete mít také svojí osobní asistentku, která udělá cokoliv jí řeknete. Máme pro Vás i letenky. Zítra v 15:00 pro Vás přileí soukromý tryskáč a Vaše nová ochranka (fanynky JB jsou někdy vážně otřesné a vtíravé, slečně Demi Lovatové jednou málem zlomily nohu) a ta se postará o Vaši bezpečnou dopravu a až se střetnete s fanoušky, bude tam samozřejmě s Vámí také.
Příjemný let Vám přeje režisér filmu Camp Rock.
Hned jsem se otočila na Terku.
"Chceš letět se mnou?", zeptala jsem se jí.
"Děláš si prču? Dyť už jsem řikala, že s tebu poletim! Panebože, budu bydlet v pěti hvězdičkovym hotelu, aaaaaaaaaa!", rozplývala se Tery.
"Hele, jestli budeš takhle řvát, tak nás obě pošlou zpátky!", vtipkovala jsem.
"Neboj, v přítomnosti Jonasů bude velmi složité být šťastná!", udělala vážnej obličej.
"Víš co, jdeme to oznámit mojí mamce!", znervózněla jsem, protože bylo pravděpodobný, že mě nepustí! Sešly jsme do přízemí, kde si mamka zrovna dívala na televizi.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama