O čem mám psát?

1. října 2009 v 10:34 |  stories
Ahojík lidičky. Včera jste mi udělali radost. Přišli sem moji první navštěvníci a to rovnou čtyři. Takže se Vás můžu zeptat, když už tady teda někdo je na pár věcí a doufám, že se najde někdo hodný a odpoví mi.
1. O čem bych měla psát povídky? Když jsem četla Harry Pottery hrozně mě to bavilo. Ale víc mě bavilo na toto téma psát. Taky by se hodilo téma poberti. Nebo bych mohla psát o celebritách a když budete chtít, klidně něco napíšu o něčem úplně vymyšleném. Abych Vám ukázala jakou mám fantasii, přihodím sem komentářovou povídku, na které jsem se podílela. Na tu se ale budete muset podívat do rubriky komentářové povídky.
2. Vedu zatím můj blog dobře? Je tu sice teprve pár dní, ale i tak jsem si nemohla pomoct a musela jsem se Vás zeptat. Řekněte mi, jestli se Vám moje články, které tu prozatím jsou líbí prosím, abych se dozvěděla jak na tom jsem se stylem.
3. Jak Vám připadám? Dám příklad např. o nějaké Karolíně: Karolína mi připadá jako velmi milá holčina, ale někdy se umí pořádně naštvat. Dokáže pomoci příteli v nouzi a je to opravdová kamarádka. Hezky píše a má velkou fanstasii, což se mi na ní líbí. Má spoustu dobrých vlastností, které bych jmenovala minimálně na dvě stránky. (Tohle bylo celé výplod mojí fantasie a netýká se
to žádné určté osoby.)

Předem děkuji těm, kteří odpověděli na moje otázky. Vaše Maky Star
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama