Hvězdička, nebo opravdová star?...1.2

15. listopadu 2009 v 10:44 | Emma |  Hvězdička nebo opravdová star? 1. série
Takže, zkouškové období skončilo a zatím nás nečeká žádná čtvrtletka. Takže...tento týden Vám to pořádně vynahradím,jelikož jsem se s Makynou domluvila, že ona teď bude mít dovolenou :) Doufejme, že se Vám líbí moje fantazírování, protože sem chci přidat minimálně deset kapitol, abych s Hvězdičkou zažila její už druhé kulatiny! Před dvěmi kapitolami jí bylo 10 částí? Všimli jste si?

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Nick pokračuje - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Když jsme s konečněuklidnili, znovu jse přivítali holky, tentokrát se to obešlo bez větších hádek, akorát Joeovi přišla Tess moc tvrdá, tak jí řekl, že se chová jako kluk, Tessse neudržela a rozhodla se, že Joea uškrtí. Nakonec vytvořili takovu motanici, že Joe kousal Tess ruku a ona se ho držela za nohu. Musel přijít Emmiin bodyguard, aby je od sebe odtrhl :D Když už jse teda byli všichni úplně uklidnění Emma s Tess si šly vybalit. Měly chatku hned vedle nás, alespoň se nám bude líp studovat scénář. Taky , že jo. Hned po tom, co si holky vybalily, přišla Emma s tím, jestli bychom jí nejdřív nedali autogramy a potom, že bychom klidně mohli nacvičovat. Podepsaly jsme jí to, i přes Joeho námitky, že byl podle něj blbej nápad uspořádávat konkurz, protože takhle budem natčet, a ona najednou omdlí, bude muset do nemocnice a celý natáčení bude v čudu.
"Neboj, o to se bát nemusíš, ale když mi to nepodepíšeš, budu Tě honit po celý stáži, to si pamatuj!", vyhrožovala ironicky Emma. Joe to ale nepochopil.
"Hele, klid, já Ti to podepíšu, nerad bych měl za sebou ocas!", řekl znechuceně.
"Slyšel si někdy pojem ironie?", zeptala se ho s nadzvyženým obočím.
"Samozřejmě...proč se ptáš?", zeptal se nechápavě, no jo, Joe a jeho pomalý vedení!
"Protože banány sou modrý s růžovýma puntíčkama.", řekla Emma. Joe na ní vyvalil oči.
"To byla legrace!", řekla mu.
"Uff, už jsem se bál, že dostanu otravu, nebo tak něco!", oddychnul si Joe. Všichni jsme se mu začali smát.
"Co je, co jsem zase řek?", nechápal Joe.
"Brácha, ty jednou budeš komik!", poplácal ho Kev po zádech. "Jsem na tebe pyšnej!", pokračoval. Joe se zatvářil hrdě sám nna sebe. Znova jsme se mu začali smát.
"Ježišmajra, to už je tolik hodin? Musím si píchnout inzulín.", panikařila Emma a začala se hrabat v kabelce. Chvíli jsem tam stál, jako by nic, ale potom mi to došlo? INZULÍN! Ona je taky diabetik.
Všichni jsme na ní vyvalili oči.
"Hele, pokud vím, Nick je taky cukrovkář, tak proč se ttváříte, jako byste nikdy neviděli diabetika?", koukala na nás Emma jak na debily.
"Víš, ještě jsme neměli možnost hrát s někým takovým, jako je Nick. A navíc teď, když máte hrát něco jako partnery...", začal Kev.
"Jo, dobře, tak se dáme do studování textu, ne?", řekla Emm.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byl si tu? Klikni

Klik

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama