Hvězdička, nebo opravdová star?...1.3

25. listopadu 2009 v 16:26 | Maquska |  Hvězdička nebo opravdová star? 1. série
Jak už jsem říkala, Makyna si dala na tenhle tejden něco jako dovolenou a já to tady mam na sa´tarost, i když si samozřejmě Maky nenechala ujít příležitost, přidat sem nějaký videjko, ale stejnak jsem se u toho hrozně gebila. Nejvíc jak Harry zařval to Noooooooooou! Ale konec snění, zde je další díl! :D

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Terka - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Emm šla trénovat text či co a já jsem se zatím nudila doma. Když se 2 hoďky nevracela, rozhodla jsem se, že se ta půjdu podívat, protože nemám k těm "teploušům" moc velkou důvěru. Už byla docela tma, jelikož byl pozdní večer. Asi jsem se zapoměla zmínit, že tma je mou noční můrou. "Už seš venku, to dáš!", povzbuzovala jsem se šeptem. Byla jsem v polovině cesty a už jsem se tím pádem nemohla vrátit zpátky a já hloupá jsem si nevzala baterku!
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Joe - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Už mě to tam s tou fanynkou nebavilo (i když Kev furt řká, že to neni žádná fanynka, ale spoluherkně, nebo tak něco) tak jsem se šel projít. Narazil jsem na nějakou holku. Byla to ta Tess. Byla docela vyklepaná. Schválně jsem se připlížil ze zadu a vybafnul na ní.
"AAAAAAAAAAAAAA!!!", zařvala a sesunula se k zemi. Tak tohle jsem vážně nechtěl. Kleknul jsem si k ní a odhrnul jí vlasy z obličeje. Vypadala roztomile. Ale vážně nechápu, jak můžu na takovýhle věci zrovna v týhle situaci myslet. Klepalyse mi ruce z toho, jak jsem se o ní bál. Jsem docela klidnej na tuhle situaci! Tak Joe, co jsi se učil v první pomoci? Dát tělo do stabilizované polohy....hotovo. Co dál? Dýchání z úst do úst. Jiný by tahle představa nejspíš znechutila, ale já jsem se ušklíbl. Mě tohle nedělalo žádný problém. Dokonce mi to i vyhovovalo! ˇAž teďko jsem si všiml, že je docela hezká. Co si to namlouvám, je to nehezčí holka, jakou jsem kdy viděl! Tak jsem se teda nad ní sklonil a přiložil svoje ústa na ty její. Párkrát jsem jí dýchnul do plic a pak se rozkašlala. Možná nebyla třeba ta stabilizovaná poloha. Nebo jo? Každopádně je to jedno! Hlavně, že je, že ze světa neodešla takováhle kráska! Moc se s tim neskrejvam co? Já nikdy neměl problémy s vyjadřováním!
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Terka - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Normálně jsem šla a najednou na mě někdo ze zadu skočil! No, je ten člověk normální? Když jsem se probrala, ležela jsem ve stabilizované poloze a na rtech jsem cítila takový zvláštní tlak. Von mi snad dával umělý dýchání?!? Koukla jsem se na onu osobu. Byl to ten zatracenej Pepan. Proč zrovna on? Kdyby to byl třeba Zac Efron, neřeknu, ale proč já jsem měla to "štěstí" a potkala jsem zrovna našeho "zlatýho Pepana"? Olízla jsem si rty, ale on to nejspíš viděl. Na tváři se mu rozhostil mírný úšklebek.
"Ty debile, moh si mě zabít!", zařvala jsem na něj. Ovšem, nějak jsem zapoměla, že tady mi nikdo v čes´štině nerozumí. No co, aspoň nebude mít Ém problémy :)
"Co?", zeptal se Joe.
"Že si musíš příště dávat větší pozor.", řekla ´tentokrát anglicky a mnula si přitom bolavé zápěstí, na které jsem dopadla.
"JEn to? Nic víc neřekneš?", zeptal se mě.
"Řekla bych, ale to bych musela být sprostá.", otočila jsem se na něj.
"Ale stejnak musíš uznat, že se Ti to líbilo!", dorážel na mě.
"Já nemůžu vědět, jestli se mi to líbilo nebo ne, protože jsem nebyla pi vědomí.", opáčila jsem.
"Viděl jsem Tě.", řekl mi.
"Co si vuděl?", nechápala jsem.
"Jak si olizuješ rty.", řekl se šibalským úsměvem.
"Možná, ale to proto, abych se zbavila tý hnusný chotě.", zalhala jsem.
"Vážně?", zeptal se stále usěvavý. Nechápala jsem.
"Jo a neotravuj mě.", řekla jsem mu a vydala se dál.
"Tak to bych Ti to měl asi připomenout, co?", zeptal se. Chytil mě za loket, obrátil k sobě a políbil. Dlouze a vášnivě. Lepší polibek jsem nezažila. Hodnou chvíli jsem se vzpamatovávala, ale když došlo k úplnémuz nabrání vědomí, odtrhla jsem se od něj a vlepila mu pořádnou facku.
"Takhle se vrháš na všechny holky, co neznáš ani teprve den?", zařvala jsem a obrátila se k odchodu do chatky. Nasadila jsem můj nejrychlejší sprint a doběhla do chatky. Zamkla jsem na všechny tři západy, aby se nedostal dovnitř a se slzami v očích zalehla do postele.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byl si tu? Klikni

Klik

Komentáře

1 xSmIle---Face xSmIle---Face | Web | 27. listopadu 2009 v 17:26 | Reagovat

Obííííhajdáááá

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama