To je jeden velký splněný sen...0.2

7. listopadu 2009 v 15:50 | Maky

"Doprčic, mami, kde mam ty černý kozačky? Za dvě hodiny musím být na letišti!", šílela Kate.
"A kam se ženeš? Proč chceš na letiště?", ptala se mamka. Víte, ona má dost silnou skvlerózu.
"Přece do Ameriky. Jedu tam studovat. Vzpomínáš?", připoměla jí Kate.
"A jo, máš pravdu. Kozačky máš v předsíni.", odpověděla jí konečně mamka. Kate si navlékla kozačky a k tomu krátké červené šaty. Velké sluneční brýle. Vlasy rozpustila a vložila do nich černou čelenku. Na jejích světle hnědých vlasech dobře vynikla. Zavolala si taxíka a odjela na letiště. Cesta taxíkem trvala hodinu a půl. Ještě, že si vzala svůj oblíbený časopis o hudbě. Byl anglický. To jí nevadilo, jelikož její otec byl američan a trval na tom, aby jeh dcera podnikala anglické studium. Chodila do anglické školky, základní školy, a i polovinu střední školy druhou polovinu ale jede vystudovat do ameriky a následně i vysokou školu. Dala se do čtení. Jonas Brothers se vrací tento týden, 16. 8. v pátek. Jonas Brothers jsou její oblíbená skupina.
"258 Kč.", vyrušil ji taxikář.
"Jo, tady máte.", dala mu 260 korun. Taxikář na ní koukal jak na blázna že mu dala jako dýško jen 2 koruny. No co? Neměl bejt tak nepříjemnnej. Na letišti nastoupila do letadla. Dala si mp3 do uší a takhle se zabavila na celou cestu. Nakonec usnula a probudil ji až hlas pilota, který říkal, že za 10 minut přistanou. Když přistáli, měla Kate zalehlé uši z tlaku, který byl tam nahoře, tak si dala mp3 ještě víc nahlas a znovu se za ní lidi otáčeli, co to poslouchá za neznámou zpěvačku. Pak viděla přistát krásný tryskáč. Nechala to být a šla předložit pas. Když udělala všechny věci které měla, otočila se a chystala se jít na kolej kterou si zamluvila, aby mohla v Americe studovat.
Když kousek popošla, uviděla Jonas Brothers, kteří zřejmě byli v tom tryskáči. V tu chvíli byla hrozně nervózní. Znovu si nasadila mp3 do uší a protože měla uši stále zalehlé zesílila ji. Prošla těsně kolem Jonas Brothers a ti se za ní také otočili. Přidala do kroku, aby na sobě už nemusela cítit pohledy svých třech idolů. Došla až k přechodu a chtěla přejít. Když byla uprostřed vyřítilo se z rohu auto a srazilo ji. Zatmělo se jí před očima a pak už nic neviděla.

Probudila se v místnosti kde byla jen jedna postel, na té ležela. Nahoře u stropu byla malá televize. Na nočním stolku byl kalendář. Bylo 25. 8. Vzpomínala si, že do ní narazilo auto. Vedle postele byla všechna její zavazadla. Kufry, kytara a písničky. Znovu se podívala na noční stolek. Ležela na něm její mp3, kupodivu celá. Na koleji není, ta vypadala na obrázcích jinak.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl si tu? Klikni

Klik

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama