Listopad 2009

Design for smileynka

29. listopadu 2009 v 11:57 | Maky
Tak, smyileynka si u mě obědnala dess, abych řekla pravdu, já bych si ho u sebe nikdy neobjednala, ale každopádně mi tím smileynka udělala radost. Možná si ho dá jako výchozí dess, ale myslím si, že ne, protože ten, co má teď je prostě úžasnej.
Její blog najdete TADY!!!
Záhlaví:

Dnešní cesta autobusem

28. listopadu 2009 v 21:33 | Maky
Cestující: dědek, babka, opilec, já , prcek a řidič, kterej neumí otevřít a zavřít dveře od autobusu!
Cesta autobusem č. 118: Nastoupila jsem na Roztylech a zastávka potom...tam nastoupila nějakej prcek. Na zastávce potom chtěl vystoupit děda. Došel ke dveřím a řidič zavřel. "Co děláš ty debile, dyť tenhle invalida chce ještě vystoupit!", zařval opilec..mimochodem to z něj táhlo až na druhej konec autobusu, kde jsem seděla já. "Já nejsem žádnej invalida, jájsem normální člověk!", hájil se děda. "Ale prosimtě, seš invalida, koukej na sebe, dyť chodíš vo holi!", děda radši sklapnul a jakmile mu řidič milostivě otevřel, odešel co nejrychlejc pryč. Na další zastávce chtěla vystoupit babka. Řidič jí zase zavřel před nosem a opilec to už nevydržel: "Ty vole, co děláš? Ani nenecháš vystoupit lidi!", zakřičel na řidiče a babka radi vzala nohy na ramena. Štěstí bylo, že hned na další zastávce jsem vystupovala a naštěstí jsem to stihla na první pokus!
Cesta autobusem č. 136: Nastoupila jsem do sutobusu a čekala než se rozjedeme, Řidi zřejmě čekal na nějakou postarší paní, která se stěží belhala k autobusu. Když už to čekání nevydržel, zavřel té babce dveře před nosem :D a kdyby se za ní nepostavila nějaká ženská, tak by tam se svojí rychlostí stála možná doteď :D:D:D

Mojeeeeeeeeee!!!

27. listopadu 2009 v 18:55 | Makquska
Tak lišky, jsem hrozně šťastná, páško jsem vykoumala, jak se pracuje s paint net a udělala jsem záhlaví. No, vzniklo z toho tohle:
Mě samotní se to líbí, možná si to dam jako dess :)

Hvězdička, nebo opravdová star?...1.3

25. listopadu 2009 v 16:26 | Maquska |  Hvězdička nebo opravdová star? 1. série
Jak už jsem říkala, Makyna si dala na tenhle tejden něco jako dovolenou a já to tady mam na sa´tarost, i když si samozřejmě Maky nenechala ujít příležitost, přidat sem nějaký videjko, ale stejnak jsem se u toho hrozně gebila. Nejvíc jak Harry zařval to Noooooooooou! Ale konec snění, zde je další díl! :D

Plsky, hlásneš pro moje SBé?

24. listopadu 2009 v 17:36 | Maky
Ahojáááá lidišky, tak jsem se rozhodla podpořit moje SBénko. Kdybyste byli tak hodní, tak TU za x.sMiLE.y-G.T.o.p) - Party in the USA. Děkuji moc, taky napište, až budete potřebovat!

New dess

22. listopadu 2009 v 14:14 | Maky |  Oznámení
Tak a je tu new dess od méhooblíbeného SBénka. Mě se teda hrozně líbí, nevim jak vám :)

Snape Snape Severus Snape, Dumledor, Ron Ron Ron Weasley, Hermione, Harry Potter Harry Potter, Voldemort Voldy Voldy Voldemort

22. listopadu 2009 v 14:11 | Maky |  funny videos
Takže, úplnou náhodou jsem narazila na tohle videjko, je to docela sranda, tak tu ho máte:

Musím mnoho násobně poděkovat!!!

22. listopadu 2009 v 11:15 | Maky
Ale opravdu,musím mnoho násobně poděkovat mojemu Sbénku CJ které si dalo práci s tím, aby mi spravilo blog a nakonec se jí to podařilo!!!!! TAKŽE,ABYSTE VŠIHNI VĚDĚLI, KOMU VDĚČÍTE ZA ČTENÍ ČLÁNKŮ NA MÉM BLOGU!!!!!!!! JE TO CJ!!!

Někdy smrt pomůže

22. listopadu 2009 v 11:08 | Maky
Tak a je tu první jednorázová storie. Doufám, že Vás potěší!

Co se to děje?

19. listopadu 2009 v 19:00 | Maky |  Oznámení
Ahoj lidičky, takže moje milované sbénko smileynka mi sem dalo nový dess, za což jsem jí velkmi zavázaná. Ale nějak se tady neobjevujou články!

Povdka nebude

17. listopadu 2009 v 15:01 | Emma
Tak, moc se omlouvám, ale jednorázová povídka dneska nebude, za to zítra přibude jedna celá kapitolovka, jelikož moje předtuchy se vypnily a nakonec to má yslim 4 kapitoly. Teď du ale napsat další kapitolu k Hvězdičce!

Noooooooooooo!

16. listopadu 2009 v 16:39 | Maky |  funny videos
Z tohohlrvidea nemůžu, narazily sme na něj s kamarádkou.
Čas: 0:42 to jsem se nasmála nejvíc!

New povídka?

16. listopadu 2009 v 9:30 | Maky |  Oznámení
Včera, když jsem se dívala na superstar, mě to nějak moc nebavilo§ Skoro všichni na můj vkus zpívali falešně! Nedivte se, jestli dneska budu všechno kritizovat, sourozence mě vzbudili v 9:00 a já už jsem pak neusla...Takže, tahle povídka bude tak maximálně trojdílná a bude se jmenovat...No, to se nechte překvapit!

Moje věrná SBénka

15. listopadu 2009 v 15:04 | Makyna
Makyna si vylévá srdce...

15. listopadu 2009 v 11:20 | Maky
Vím, že jsem říkala, že tady tento týden nebudu, ale relaksace se nějak zvrtla. Souroźenci si v obýváku hrajou na Wii a dělaj si pro sebe postavičky, jenže k tomu je taková děsná melodie a když si vemete, že jí slyšíte pořád dokola...auuuuu, bolí mě z toho hlava. Aprosimvás, nejsem vlkodlak, nevyju, to byl jen projev bolesti!
Ukázka zělky z Wii - THERE IS:

Hvězdička, nebo opravdová star?...1.2

15. listopadu 2009 v 10:44 | Emma |  Hvězdička nebo opravdová star? 1. série
Takže, zkouškové období skončilo a zatím nás nečeká žádná čtvrtletka. Takže...tento týden Vám to pořádně vynahradím,jelikož jsem se s Makynou domluvila, že ona teď bude mít dovolenou :) Doufejme, že se Vám líbí moje fantazírování, protože sem chci přidat minimálně deset kapitol, abych s Hvězdičkou zažila její už druhé kulatiny! Před dvěmi kapitolami jí bylo 10 částí? Všimli jste si?

Hvězdička, nebo opravdová star?...1.1

14. listopadu 2009 v 17:15 | Maky |  Hvězdička nebo opravdová star? 1. série
"No jo porát, přece mě nebudeš vychovávat!", vykřiknul Joe.
"Klidně by mohla, nikdo jinej na tebe zatim nezabral!", pokáral ho Kevin.
"Hele, mohli byste se do mě přestat navážet?", ohradil se Joe.
"Mohl by ses přestat chovat tak příšerně arogantně?", zakřičela Terka, to už jsem nevydržela a dostala jsem výbuch smíchu. Všichni se na mě dívali jak na debila. Uklidnila jsem se, vzla Terku za ruku a odtáhla za Jonasovic chatku.
"Teri, já bych tu vážně chtěla zůstat až do konce natáčení, tohle je moje velká chvíle!", prosila jsem jí.
"Jasně, jen mě štve, že se takhle chová, to ho doma asi vážně nevychovávali.", zasmála se.
"Jasně, zase ten tvůj humor, teď to ale neni vtipný, tady de o budoucnost!", udělala jsem vážnej obličej, chvíli jsem se držela ale následně jsem se začala popadatza břicho.Terka taky nevydržela ten pohled na mě, jak se dusím smíchy a začala se řehnit ještě víc jak já!
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Nick - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - -
Když jsem Emm spatřil, bylo to, jako by mi tisíce motýlů poletovalo v břiše. Ale ne, už zase. Takhle to začínalo i s Miley a Selenou. Nesmím tou zase podlehnout! Emma s tou "na můj vkus až moc přeřvanou" holkou odešla za naši chatku a zřejmě jí domlouvala.
"Demi, je sice hezký, že víme, jak se jmenujou, ale co tady dělaj? To jsou tvoje kamarádky?", zeptal jsem se.
"Doufám, že jo. Emma a Tess jsou mi hodně sympatické!", řekla Demi.
"Demi, co tady dělaj?", přidal se Kev.
"Hele, nebuďte tak nároční!...Emma hraje roli Jessici Mathewové.", vysvětlila nám konečně. Najednou jsme zaslechli obrovskej výbuch smíchu a běželi jsme se podívat za chatu. Emma s tou holkou se tam válely na zemi a šíleně se smály. Nevydržel jsem ten pohled a začal jsem se smát taky a se mnou i bráchové s Demi.

Pro kámošku

14. listopadu 2009 v 14:44 | Maky
Tohle je pro kamarádku do záhlaví v jejím blogu, takže si toho nevšímejte, tohle je jen a jen pro ni na její přání!!! Než jsem to našla, dalo mi to vzalo hodně času, tak bych byla ráda, kdybyste kopírovali se zdrojem!

Hvězdička, nebo opravdová star?...1.0

9. listopadu 2009 v 16:55 | Maky |  Hvězdička nebo opravdová star? 1. série
Makyna znovu zaskakuje za Emmu, jak už jsem říkala, ona se sem nepřihlásí asi clý tento týden, ale potom jsme se domluvily, že já si dám zase volno a ona bude doháňet, co zameškala, takže...máme první kulatiny naší hvězdičky a už podruhé se objeví Jonas Brothers, tak čtěte, ať se dozvíte co bude dál. Jo a ještě jsem chtěla říct, že na otázky typu: Co bude dál, bude brát drogy, nebo se z ní stane velká rocková hvězda?? Nebudu odpovídat, vy sami na to přijdete, když budete číst.

Hvězdička, nebo opravdová star?...0.9

8. listopadu 2009 v 11:58 | Maky |  Hvězdička nebo opravdová star? 1. série

Makyna se Vám znovu hlásí s novou kapitolou. Emma sem pravděpodobně tento týden npřijde, protože má hodně testů a ona se s učenim tak nefláká, jako já,takže tento týden se s vámi budu setkávat asi jenom já sama. Doufam, že Vás neodradim, ale teď se dáme do čtení!