Leden 2010

Nick Jonas and The Administration - photoshoot 0.1

31. ledna 2010 v 19:06 | Makyna
Jo...jsem divná...začínám sem dávat asi rok starý shooty...tenhle je teda nejnovější, ale co příde pak :D
woah1.png

Štěstí v neštěstí 0.6

31. ledna 2010 v 19:04 | Makyna
,,Alyson,můžeš mi říct co to bylo za ránu?"řvala na mě máma přes celej barák,zřejmně jsme jí vzbudili. "No mami...jak jsem měla puštěnou tu televizi, tak jsem jí chtěla vypnout a hledala sem ten ovladač a zakopla sem o nohu postele...to byla asi ta rána.", narychlo jsem si vymýšlela. ,,Dobře"odkývala mi to,to je celá máma,kdybych jí řekla že koně rodí ježky,uvěří mi. "Jo a mami...jak jdu na ten koncert JB...musim si koupit něco na sebe", což byla pravda. "Chceš hodit do města?"zaptala se mě,jako by zapoměla že mám vlastní auto. "Ne, to je dobrý...dojdu to pěšky.", řekla jsem, protože jsem nechtěla načít další debatu o tom, jestli mám nebo nemám auto. Vzala jsem si jen to nejnutnější,což byla hlavně karta a kliče od auta. Když mamka odjela do práce, vydala jsem se ven z domu. Když jsem otevírala dveře od auta, najednou někdo stál za mnou...přesně jsem věděla co dělat, po včerejším zážitku jsem se koukla na slečnu Drsňák...a loktem jsem ho bouchla do roskroku. "Auu"Zakřičel někdo,a já podle hlasu poznala, že nebyl moc dobrý nápad útočit. S hrůzou jsem se otočila a koukala na Nicka poskakujícího dokola s rukama na rozkroku. ,,My máme na sebe ale štěstí" Dostal se sebe Nick v bolestech.
"Promiň...opravdu se Ti omlouvám, já myslela, že si ten úchyl.", strachovala jsem se. Nick strnul a po chvíli se začal smát.
"Na tom, že se bojim úchyla neni nic vtipnýho.", zamračila jsem se.
"Ne to ne,jen ten tvůj vyděšenej výraz"řekl už docela v klidu.
"Řeknu Ti to takhle, když Ti to připadá tak vtipný. Kdyby nebylo Joa, tak už tady nejsem.", řekla jsem vážně.
"Joa? Jako myslíš mýho bráchu?", zeptal se mě udiveně...
"EHm...néé...Joa...", rozhlídla jsem se kolem, "Hamburgera.", řekla jsem při pohledu na hamburger ležící u koše.
"C-cože?"Nick má zřejmě delší vedení.
"Nééasy...byl to tvůj bratr!", rozesmála jsem se. V chápání mu to ale moc nepomohlo,tvářil se ještě překvapeněji.
"Někdy svého bratra nepochopím...chová se jako debil a přitom zachraňuje životy.", zakroutil hlavou Nick.
"Pokud vím, tak zachránil jenom mě, ale neřeš.", zasmála jsem se.
,,Hele promiň pokecali jsme si ale já už musím."řekl Nick a už byl kilometr daleko.
"Proč vždycky uteče?", zeptala jsem se sama sebe v duchu. Ale Teď k tomu co jsem chtěla,rychle jsem nasedla do auta a jela směr nákupák. Jakmile jsem tam byla, už pro mě ani nebylo překvapení, že jsem přes výlohu viděla Joa...přeci jenom jsem mu včera překazila nakupování.
,,Mám já na vás Jonase ale nějaký štestí dneska"Zasmála jsem se za Joovými zády.
------Joe-----
Uslyšel jsem za sebou ten hlas...její...no čí asi? Alys. Otočil jsem se a doufal, že se mi to nějak nezdálo.
"A-ahoj"snažil jsem se působit v pohodě,ale nějak mi to nevyšlo.
"Stalo se něco?", zeptala se nechápavě.
,,Ne,jasně že ne"dokázal jsem zachovat chladnou hlavu. "Tak jak se máš?Koukám že si přežila.",usmál jsem se na ní.
"No, bez něčí pomoci, bych byla asi mrtvá.", oplatila mi úsměv.
,,Ale stejně se divím že si přežila těch několik hodin,včera jsem vyděl tvou šikovnoust.Zasmál jsem se.,,Nechceš třeba osobního ochránce".
,,To jako tebe?"zasmála se.
,,Jistě že mě,apoň by jsi přežila.A já bych mohl být s tebou".Tu poslední větu jsem dodal potichu.
"Cože?", zeptala se nechápavě.
,,Ale to nic,jen jsem přemýšlel nahlas"snažil jsem se zakecávat.
"Né, řekni...neboj, já Tě neukousnu.", zasmála se.
,,Že by jsi na sebe měla dávat větší pozor,takový krásky by bylo škoda"flirtoval jsem s ní.
"No dík.", nadzvedla obočí. "Vezmu tvou radu v úvahu.", usmála se a šla si vybírat oblečení. Udělal jsem po jejím a začal jsem si vybírat kravatu...najednou jsem uslyšel tupou ránu. Otočila jsem se a Aly ležela na zemi a na ní stojan s oblečením.
,,S tou osobní ochranou to ještě platí?"Vykoukla s úsměvem z pod oblečení.
"Pro tebe vždycky.", usmál jsem se a stojan postavil zpátky na své místo.
,,Díky"usmála se tím úsměvem jaký dokáže jen ona.Pokud někdy někdo řekl,že se klukům nepodlamují kolena z holek,lhal.Já měl problémy udržet se na nohách. Ta baba už věděla, že proti nám nic nezmůže tak se jenom zamračila a radši odcupitala do suterénu.S Aly jsme se jen zasmáli.
,,Co tu vlastně scháníš?"zeptal jsem se.
"Noo...mamka mi k narozeninám koupila lístek na Vás koncert...tak jsem si řekla, že nemůžu vypadat jako strašák.", zasmála se.
"Prosímtě, ty a strašák?", zakroutil jsem hlavou. "To není možné.", zasmál jsem se.
"Teda...od tebe se holka dočká komplimentů.", usmála se na mě.

Hvězdička nebo opravdová star...2.9

31. ledna 2010 v 12:10 | Mrs. Maky and Dirfy Jonas :D |  Hvězdička nebo opravdová star? 1. série
U tohoto dílu jsem poprosila Dirfy aby mi poomohla...moc jí za to děkuju :D
Na Nickovo doporučení jsem spustila tichý pláč, zatímco on mě kolébal ve sví náruči.
"Jak mi to mohla udělat?"zeptala jsem se zoufale.
"Víš Emm...někdy se lidi na první pohled zdají jako opravdoví kámoši...", snažil se mě Nick ukonejšit.
"Ale já jí znám už skoro od mala", skoro křičím.
"Promiň...já to nemyslel zle...", políbil mě do vlasů.
"Vždyt já vím" povzdychla jsem si a políbila ho na rty.
Po chvíli jsem se chtěla odtrhnout a jít do mojí chatky, ale Nick si mě přitáhl zpátky tak prudce, že jsme oba skončili na zemi. Zatímco Nick se strachoval aby se mi nic nestalo, já jsem se začla smát. Přiložil mi prst k ustum a polibil.Vzal mě do náruče a položil na postel. Pomalu mi začínal sundavat tričko a přitom si dával pozor, abychom nestratili ústní kontakt. Zajela jsem mu rukama pod tričko a začala ho taky sundavat,musela jsem se na chvíli odtrhnout od jeho rtů.
"Nicku...opravdu to chceš?", zeptala jsem se trochu udýchaně jak jsem lapala po dechu.
"Na to bych se měl ptát spíš já." pouslál se a na náznak že to chce mě začal znovu líbat. Lehce jsem se do polibku pousmála a začala jsem se prát s Nickovým páskem.
"Nějak ti to nejde" Pobaveně se usmál a pomohl mi s kalhoty dolu.
"Zřejmě nemám takovou praxi jako máš ty.", zasmála jsem se. Nock ovšem skřivil obočí. Na usmířenou jsem ho zase políbila na rty. Nick se chopil příležitosti a začal mi sundavat i mou krátkou sukni. Pomalinku mi přejíždí po vnitřní straně stehen a že se dostane ke kalhotkám.
"Hele hele...ber taky ohledy na to co chce žena.", zasmála jsem se a začala jsem sundavat Nickovi boxérky. Nepatrně jsem se dotkla jeho chloubi,nick zanaříkal a zaklonil hlavu. Zapumpovala jsem s Nickovým "kamarádem" a ozvalo se další vzdychnutí.
"Emm...už toho nech...prosím.", popadal dech. Ale to mě povzbudilo ještě víc...Začala jsem zase pumpovat nahoru a dolu. Krapet jsem změnila pozici a to tak, že jsem přesunula svou hlavu k Nickovu penisu a obkroučila jsem jazykem jeho špičku. Jako odpověď i bylo Nickovo zanaříkání.
"Emm...stačí.", zašeptal.
"Nene...já ještě neskončila.", odmítla jsem. Stejně mi to bylo prd platný, protože mě jeho silné paže vyzvedly do vzduchu a najednou jsem se ocitla pod ní. Teď by ve vedení Nicka a já s tim nemohla nic dělat.Opakoval to co před chvílí,jenže teď jsem byla ještě víc vzrušená. Po chvíli íbání mě, Nick zjistil, že na sobě mám stále ještě podprsenku. Nepatrně mě nadzvedl aby mi ji mohl rozepnout,myslela jsem si že s tím nemá žádné skušenosti ale byla dolu během pár vteřin.
"Řeknu Ti, že kdybych Tě tak nezala, myslela bych si, že už jsi to někdy dělal.", zasmála jsem se. Nick na mě hodil pohled jakože třeba jo,ale já jsem se na něj podívala s hrůzou v očích.
"P-počkej to jako doopravdy?"zakoktala jsem se.
"Né! Ale Kev si doma pod postelí schovává takový dobrý filmy...mam pocit, že jeden se menoval Kráska a klacek, nebo nějak tak.", zabloumal se do svých myšlenek.
"A zrovna Kevin jo?" musela jsem se zasmát ale Nick mi zase zacpal pusu jeho jazykem. Nick se ode mě jemně odtrhl...věděla jsem, co teď přijde a nijak jsem se tomu nebránila. Navedl se na to správné místo a lehce do mě pronikal. Cítila jsem tupou bolest ale ta za chvíli ustoupila. Do ucha mi šeptal nádherná slova a mě to přivádělo ještě víc do varu. Zapohybovala jsem pánví proti jeho přirození a jak se dalo čekat odezvou bylo vzdychnutí. Tentokrát jsem převzala autoritu a já a dostala jsem se nad Nicka. Začala jsem ho líbat na krku a ucítila jsem jak se mu jeho "kamarád" postavil. Usmála jsem se a pokračovala jsem. Zase jsem pomalinku nasedla na jeho klín,Nick mi dal ruce na boky a pomoh mi se nadzvedávat. Po chvíli se Nick znovu přemístil nade mě. Najednou jako bych v sobě měla hrozně adrenalinu. Přitáhla jsem so ho za týl a už jsem si s ním proplétala jazyky. V mím těle se odehrávala "Bitva" Cítila jsem jak se mi propli všechny svali a já se svíjela v orgasmu. Začala jsem křičet Nickovo jméno.Držela jsem se ho jako klíště. Nick mi do ucha šeptal slova jako "Miluji tě" a to rozhodně mému stavu nepomáhalo. Jak jsem se tak svíjela v křečích, nechtěne jsem e přirazila k Nickovu panu Velkému a pak už jsem jen cítila, jak mi Nickův kamarád vstříkl do těla jeho sperma.

Hvězdička nebo opravdová star...2.8

30. ledna 2010 v 17:33 | Makyna |  Hvězdička nebo opravdová star? 1. série
Minulý díl skončil:
"Promiň.", pípnul.
"Nemáš se za co omlouvat.", zasmála jsem se a pokračovala v líbání.
"Ehm, ehm.", odkašlal si za mnou někdo. Podívala jsem se a byl tam Kevin a Deniell.
"Nemusíte se ocucávat všude kde se dá.", řekl a přisednul si.
"Tak si odsedni a nemusíš se na nás koukat.", zasmála jsem se.
Hvězdička nebo opravdová star - 28. díl
"No hele brzdi...to neznamená, že když si oslavenec, že mě budeš vyhazovat od stolu.", řekl naoko naštvaně Kev.
"Právě naopak...protože jsem oslavenec, tak si můžu dělat co chci.", zasmála jsem se.
"Tak dobře...zkus mě donutit.", nadzvednul obočí. Odhodlaně jsem vstala, postavila se za Kevina a snažila se ho i s židlí převrátit...Ani se nehnul...zkusila jsem ho ze židle vystrčit....ani to nepomohlo...klekla jsem si na kolena "Prosím Kevine, běž pryč.", udělala jsem psí oči. Ani tohle s ním nehlo. Vzala jsem tedy Nicka za ruku.
"Poď Nicku, to nemá cenu.", povzdychla jsem si a táhla ho pryč. Kev s Daniell spustili výbuch smíchu. Dotáhla jsem ho někam do středu dění.
"Ehm...Emm...tady není zrovna to nejlepší místo.", zešeptal mi do ucha, ale já ho přes tu hudbu neslyšela.
"Co říkáš? Neslyším tě.", zakřičela jsem...posunkem ukázal za mě...otočila jsem se a tam...byla TEss s Joem...Tess ke mě váhavě přistoupila.
"Emm...promiň.", řekla a oči se jí třpytily. Najednou to na mě všechno padlo.
"Myslíš, že promiň stačí? Uvědom si, že jsi tu kvůli mě...kdyby nebylo mě, nebyla bys tady...kdyby nebylo mě, nemohla by ses vocucávat s Joem...ani do nemocnice za mnou nepřídeš když umírám...neprojevuješ žádnej zájem nad tim, že sem se od tebe odstěhovala...žádnej náznak lítosti...myslíš, že Emm promiň stačí? To ani zdaleka holčičko.", řvala sem na ní...ani jsem si nevšimla, že hudba mezitím stichla. Celá místnost mě pozorovala.
"Nech si to vysvětlit prosím.", vložil se do toho Joe.
"Ty na mě ani nemluv...to kvůli tobě se TEss změnila...tys z ní udělal tohlecto!", rozhodila jsem rukama. V tom mě něco uhodilo do tváře.
"Tak pozor...klidně na mě řvi, ponižuj mě, ale Joa nech bejt...rozhodla jsem se takhle sama.", zakřičela na mě Tess.
"NEch...už...mě...na...pokoji!", dech se mi zrychloval jak jsem byla naštvaná. "Tohle" dala jsem jí facku, "máš za to, žes mě uhodila. S jestli se ke mě ještě někdy přiblížíš, tak pudu za Harrym a ten tě pošle domů, je ti to jasný?", zařvala jsem na ní. Otočila jsem se na patě s Nickem v zádech a odešla...ode dveří jsem ještě zakřičela "Nenechte se rušit." a zabouchla jsem za mnou a za Nickem dveře. Tryskem jsem vběhla do nejbližší chatky...do Nickovo...byla jsem si toho vědoma, jinak bych tam nešla...jedině tam mě nebude nikdo otravovat. Nick do svýho pokoje Joa nepustí od tý doby co se mě začali stranit a Tess už tuplem. Nick zamknul dveře a posadil se za mnou na postel.
"Klidně se vybreč.", řekl a přitáhl si mě do náruče. Měl pravdu...v tuhle chvíli jsem to potřebovala ze všeho nejvíc.
Tak ta scénka bude až v příštim díle...takhle s emi to hodilo víc :D

Oběhnuto...co dál?

30. ledna 2010 v 16:46 | Makyna |  I am writening
Takže...oběhnuto :D S tolika affs se obíhá rychlejc než předtim...to sem měla kolem 20 affs :D a za tejden tohlecto oběhnout třikrát...což znamená 60 x navštívit 20 různejch blogů :D ehm ehm :D Takže...mám tu špatnou zprábu pro Vás, ale dobrou pro mě :D Naskytla se mi příležitost odložit Hvězdičku na pozdějc :D Du rekonstruovat Smileynčin blog :D tak páá páá :D Jo...a možná mi s Hvězdičkou potom pomůže Dirfy :D (www.domi-jb.blog.cz)

Dnešní plán :D

30. ledna 2010 v 16:08 | Makyna |  I am writening
Takže...v 6 vyrážim do divadla na "Brouka v hlavě". Jdu tam s Radushkou, tak Vám pak řeknem jaký to bylo :D (JEJÍ BLOG NAJDETE TADY TAK SE JUKNĚTE...STOJÍ ZA TO :D) možná ještě napíšu Hvězdičku...i když se mi do toho nějak zvlášť nechce...se nedivte...je mi 12 :D No...uvidíte sami co sem tim myslela :D Hlavně ten špatnej pocit, že sem napsala něco... :D:D No, ale především mamka :D Teďkonc běžim oběhnout affs, tak čáo za nejvíc půl hoďky se znovu ohlásím :D


Design Avril Lavigne no.1

29. ledna 2010 v 19:23 | Makyna
Takže...je tu můj PRVNÍ design :D Jsem s ním docela spokojená, ale zdá se mi krapet přeplácaný těma brushema :D No takže tu ho máte :D


Užij si smrt...1.0

29. ledna 2010 v 10:02 | Makyna
AAA konečně zase nějaká ff, že? No, nebudu moc kecat, ta si to přečtěte :D

Jak já říkám...úplně neškodný :D

27. ledna 2010 v 16:05 | Makyna |  I am writening
Jou...když né JoBros tak něco jinýho...na Milez už kašlu :D eej...jako já jí poslouchám abyste si nemysleli...ale udělala jeden velmi odvážný krok...všechny fanynky Nicka Jonase víme kterej, že? :D To samý Slina :D Takže úplně neškodnej design se Zacem Efronem...sice se mu řiká "největší teplouš světa" ale nevadí...Nickoušek si ho k sobě snad nepustí :D

Štěstí v neštěstí 0.5

26. ledna 2010 v 19:52 | Makyna
Jakmile jsme byli na zahradě, pustili jsme se do stromu. Já jsem lezla jako první, ale blbě se mi zachytla noha a já padala dolů. Joe mě zachránil, už zase.
"Teda jestli se Ti tohlecto stává každej den, tak chci vědět, jaktože ještě žiješ.", zasmál se Joe.
"To by mě taky zajímalo.", zasmála jsem se abych zakryla, že je mi příjemné když se mě Joe dotýká.
"Tak lez, nebo spadnem oba.", zasmál se Joe a já uskutečnila svůj druhý pokus o lezení na strom. Tentokrát se mi to povedlo. Všimla jsem si, že mamka ještě svítí, dneska mám víc neštěstí než jsem si myslela.
"Potichu, mamka je ještě vzhůru.", řekla jsem směrem k Joeovi už z mého pokoje. Joe byl nahoře raz dva. Tiše jsem zamkla dveře od pokoje, abychom měli větší rezervu před mamkou.
"Tak tu počkej, dojdu jen pro lékárničku.", řekla jsem mu a on jen kývl hlavou.
"Jasně.", řekl a dál si prohlížel fotky na mém stole. Vešla jsem do koupelny do které vedly dveře hned z mého pokoje.
"Auu.", kníkla jsem jelikož mi lékárnička spadla na nohu. Joe se v pokoji smál jak protrženej ale já byla ráda, že má mamka pokoj dost daleko na to, aby tohle slyšela.
"Tobě připadá vtipný, že sem si málem zlomila palec?", řekla jsem vážně. Joe se začal smát ještě víc, to už jsem nevydržela a vybchla taky. Přestala jsem až když jsem uslyšela kroky na chodbě.
"Aly, co to tam děláš?", zeptala se mě mamka přes dveře.
"Ale nic, jenom jse si pustila televizi.", řekla jsem i přesto, že jsem v pokoji žádnou televizi neměla.
"Aha, tak už ale běž spát.", řekla mamka...njn, skvleróza.
Joe se rozhlídl po pokoji a když uviděl, že v pokoji žádnou TV nemám, začal se smát ještě víc (pokud je to tedy možné). Jistě, co jsem měla čekat, přeci jen je to Joe. Zacpala jsem mu pusu a když jsem neslyšela žádné kroky, podívala jsem se na něj omluvným pohledem. Hodil na mě pohle alá "to je v pohodě" a já se usmála.
"Tak si sedni na postel, já Ti to ošetřím.", pokynula jsem mu. Joe udělal přesně jak jsem mu řekla.Vzala jsem nejpre tamon namočený v dezinfekci a začala mu ošetřovat zraněné čelo.
"SSS.", usyknul zřejmě bolestí.
"Ále, naší celebritku to bolí?", dělala jsem si z něj srandu. Hodil na mě zraněný pohled.
"Myslíš, že když jsm celebrita, že nemám city?", zeptal se naštvaně a hlavně....smutně?
"Ale prosimtě...takhle jsem to nemyslela.", zasmála jsem se.
"Dobře.", jen kývnul a já pokračovala v čištění rány. poté jsem mu čelo zalepila náplastí.
"Tak a je to.", pronesla jsem.
"Děkuju.", řekl tiše.
"Co se děje?", nedalo mi to a musela jsem se zeptat.
"Je mi s tebou moc dobře Aly.", řekl prostě.
"E-eh, díky.", zakoktala jsem se.
"No nic...já bych asi už měl jít.", řekl a zvedl se.
"OK.", řeknu pouze a jdu ho doprovodit ke stromu.
"Tak ahoj Aly.", mávnul mi ještě ze zpodu než přeskočil zídku.
"Tak ahoj.", šeptnu si pro sebe, protože je Joe už dost daleko.

Hvězdička nebo opravdová star? 2.7

25. ledna 2010 v 18:20 | Makyna |  Hvězdička nebo opravdová star? 1. série
Jou, další dílek Hvězdičky je tuu!

Změna názoru?!

25. ledna 2010 v 16:22 | Makyna
Takže...oficiálně měním názor...Joe je lepší (než Nick). Neptejte se proč ani kdy jsem tento názor změnila...samozřejmě Joa nehodlám přebrat Binnie :D Nehodlám ulovit ani jednoho Jonase...každopádně tento názor neměním jen tak...všechno to ještě pořádně promyslím a ještě se rozhodnu...možná začnu poslouchat Milez...a to konkrétně 7 thinks...a docela bych poslechla i Slinu a možná sem vrátím i Pijavici...

Můj život s Jonasem - part 1

24. ledna 2010 v 21:44 | Makyna
A jou...máme tu první díl :D Já osobně se těším co mi z toho vyjde, tak du na to :D

Můj život s Jonasem - úvod

24. ledna 2010 v 20:44 | Makyna
Joo, tak na Domčinu počest jsem se rozhodla napsat novou fan fiction.
HLAVNÍ POSTAVY:
Ella Pottersenová
Nick Jonas
Michelle Jasenová
Joe Jonas
Kevin Jonas
VEDLEJŠÍ POSTAVY:
Danielle Jonas
Kevin Jonas st.
Denise Jonas
Frankie Jonas

Plán B

24. ledna 2010 v 18:59 | Makyna |  I am writening
Takže...dobrá zpráva pro Domču, konečně se dozví co jsem měla na mysli a pro Vás...nejdřív sem sem dala Roberta a zjistila sem, že je to vlastně hroznej debil (dívala sem se na New Moon :D) tak sem sem dala JoBros, ale majitelka měla špatný parametry v nastavování, takže to taky nevyšlo, takže sem sem dala plán B který následoval po plánu A (Jonasové). Je to takový neutrální...dokud nenajdu jiný vyhovující lay tak to tu zůstane :D

New design...???

24. ledna 2010 v 15:53 | Makyna |  I am writening
Asi si řikáte co tu dělá design s Ribertem Pattinsonem, co? No za 1. mě teď poslední dobou chytlo stmívání¨a za 2. proti němu nic nemam :D Milez chodila s Nickem...garantuju Vám, že ta se tady už neukáže...to samý Slina...Robert s Nickem pravděpodobně nechodil a nikdy chodit nebude...leda by byl gay :D:D Takže proto :D

Jsem v SONS

24. ledna 2010 v 11:27 | Makyna |  I am writening
Prosím hlásněte mi někdo TADY...jsem soutěžící číslo jedna a soutěžím se seriálem J.O.N.A.S. jak jinak :D Díky moc...a připomínám affs aby se zapsali do třídění!!! Zatím to udělal jenom jeden!

TŘÍDĚNÍ AFFS + NÁBOR NOVÝCH!!!

24. ledna 2010 v 11:06 | Makyna |  I am writening
Jak už jsem psala...je tu první oficiální třídění affs + nábor nových!

TŘÍDĚNÍ
1) Přezdívka
2) Blog
3) Proč chceš být nadále mým affs?

NÁBOR
1) Pžřezdívka
2) Blog
3) Proč chceš být mým affs?
4) Pravidla: 1. Musíš můj blog navštěvovat alespoň dvakrát za týden.
2. Piš komenty ať vím žes tu byl/a!
3. Nepiš jen obíhám...čas od času přidej i něco jiného x) jako to dělám já!

TŘÍDĚNÍ I NÁBOR UKONČÍM V NEDĚLI 1. 2. 2010...TUDÍŽ NA TO MÁTE TÝDEN!!!

Nemusí se zapisovat - Nickíí Domullý Jonas, Bíí Binnie, Smileynka a L.Grasses, ale jestli chtějí tak můžou taky, alespoň budu mít jistotu, že se se mnou chtějí dále přátelit :)

KONEC...POZASTAVENÍ!!!

24. ledna 2010 v 10:59 | Makyna |  Oznámení
Takže jsem zjistila proč mi nešel net :D V mym pokoji je málo signálu takže odteďka jsem v obejváku :D Rekonstrukce menu dodělána, ale stále mi chybí oje affs...už předtím jsem chtěla udělat menší třídění tak to teďkonc aspoň napravím! V dalším článku ho máte.