Únor 2010

Nebudu tu...

27. února 2010 v 9:10 | Mrs. Maky Jonas |  I am writening
Dneska 27. 2. jedu na hory...vrátím se asi příští týden v neděli, což je 7. 3. Omlouvám se všem affs za to, že týden nebudu obíhat. Mým čtenářům za to, že nebudu přidávat ffky...vlastně všechno bude podle toho, jestli tam bude síť nebo ne. Pokud jo...samozřejmě se tím všechno mění, ale stejně ten čas na přidávání a obíhání asi nebude...Chtěla bych se s Vámi tedy oficiálně rozloučit...Hlavně s Bíí a Domi...dyžtak oni dvě vědí, že jsou to ony :D

PS: Jdu napsat svojí poslední ffku před horama :D

Juj lidi :D:D pomoc :D

26. února 2010 v 17:31 | Makyna |  I am writening
CHtěla bych si stáhnout avatar...nevíte někdo kde?

Oddaná fanynka...já?

25. února 2010 v 19:14 | Makyna |  I am writening
Že by se dalo říct zrovna oddaná fanynka...pokud se mělo jednat o mě...pff...mě nikdy nic dlouho nevydrží...oblíbené písničky se u mě střídají jak ponožky...akorát JoBros jsou u mě stálí...Teď zrovna poslouchám Keshu - Tic Tock...je to úžasná písnička...neví někdo kde jí stáhnout?

Štěstí v neštěstí 0.9

23. února 2010 v 16:18 | Mrs. Maky Jonas
Joo...barevná letí!! :D

Jak ulovit Jonase 0.4

22. února 2010 v 20:45 | Makyna
Tenhle dílek je trošku "barevnější" :D:D Tak čtěte :D

Štěstí v neštěstí 0.8

21. února 2010 v 19:39 | Makyna
_________Joe______________________
Zavřel jsem se v pokoji. Nemohl jsem poslouchat ty jejich kecy. Nemohl jsem se dočkat až ji znovu uvidím. Až se budu moct znovu dotýkat jejích rtů. Jen na ní myslim a šílím. Šílím z toho, že ji v tenhle okamžik nemohu mít u sebe. Že ji nemohu objímat. Nemohu se jí dotýkat...Věděl jsem že tohle není jen poblouznění.Možná je to pravá láska. Nemohl jsem však nad tímto přemýšlet...nemohl jsem se příliš vázat...
Napadlo mě že bych jí mohl napsat sms. Vypadalo to asi takhle:
"Nemůžu se dočkat až Tě zase uvidím..." Na odpověď jsem nemusel čekat dlouho,ovšem nebyla zrovna taková jakou jsem si představoval když někdo napíše
,,Já taky Joe,ale musíme si promluvit" bude to něco vážného.
"Děje se něco?", odepsal jsem zpět. Odpověď mě celkem uklidnila nad jejím
,,Ne jen s tebou potřebuju mluvit :-* "Bylo něco kouzelného.
"Dobře. Kdy se chceš sejít? Zítra?", odeslal jsem další SMS.
--ALYSON--
Zřejmě na něm vyplácám všechen kredit,máma mi blokla paušál prý jsem moc provolala.ALe věřim že on mi za to stojí ale jistě,nějaký pochybnosti tu jsou.
"Přišla ti eseméés.", znovu zapípal můj mobil.

"Jak to vlastně mezi námi je?"Nemusel chodit okolo horké kaše,jistě,na jednoduchou otázku jednoduchá odpověď,jenže co když nevím jak to mezi námi bude?

"O tom s tebou chci mluvit.", odepsala jsem mu.
Ani ne za 5 vteřin mi došla odpověď
,,Doufám že na tom nejsem špatně,ale jsou ospalej proberem to zítra,dobrou :-* ".
Abych řekla pravdu, byla jsem ráda, že konverzaci zakončil.
--RÁNO--V noci jsem se moc nevyspala,buď jsem přemýšlela jestli dát Joovi šanci,nebo,věřte mi nebo ne,přemýšlela jsem nad NICKEM! Jak ten se mi dostal do hlavy nechápu. Viděla jsem ho dvakrát v životě a v podstatě jsme si neřekli nic jinýho, než 'ahoj'. Ale cítila jsem že mě to k němu táhne více než k Joovi,s tím už nic neudělám.Možná bych mohla být s Nickem aspoň kámoška,i když pochybuju že by měl zájem se se mnou bavit...Po tom, co jsem mu zničila košili mě zrovna nebude mít v lásce...A už se mi znovu ozval mobil s novou SMSkou od Joa. "Jsem dole.", bylo tam...chvíli mi trvalo, než jsem pochopila význam těchto slov. Zděšená jsem otevřela okno, abych se utvrdila ve své úvaze.
"Joe! Co tu děláš?", zakřičela jsem na něj z otevřenéého okna.
"Vždyť jsem ti psal že přijdu"zakřenil se."A mimochodem sexy pižámko"Ohodnotil moje v podstatě nic co jsem měla na sobě,když jsem se takhle skláněla z okna s výstřihem až někne u kolen musel to být opravdu krásný pohled.Ihned jsem vymrštila ruce abych zakryla co se dá.
"Stejně sem to viděl.", zakřenil se znovu.
"Nemohl jsi dát aspoň nějaké varování? Třeba: 'vyrážím'?", odvedla jsem řeč jinam.

"Abych si nechal ujít takovejhle pohled? To sotva"smál se dál."A když už jsem to viděl, něchceš dát ty ruce dolu? Nebo mě třeba pozvat nahoru?"

"Jasně.", řekla jsem lhostejně. Zabouchla jsem okno a poté na sebe hodila teplky a triko, vědoma si toho, že Joeovi zkazím pohled do mého výstřihu. Tušila jsem že Joe trefí do mého pokoje sám,přeci jen už tu jednou byl. Už jsem jenom nervózně poslouchla, jak vydupává schody vedoucí do horního patra. Pak se rozletěly dveře a Joe hned spěchal aby mě obejmul a následně mi věnoval dlouhý polibek.
"Joe"vydechla jsem,ale až pozdě jsem si uvědomila že nahlas. Joe se jen usmál a svými rty přejel po mém krku.
"Promiň.", zašeptá a odtáhne se ode mě.
"Pokračuj", zamumlám, nevím kde se to ve mě vzalo, ale toužila jsem po něm. Jen se usmál a pomalu mě položil na mou manželskou postel. Nekontrolovaně jsem dýchala.Toužila jsem po něm jako ještě po nikom,ale jsem neskušená, snad mu to nebude vadit. Začal mi sundavat triko, ale najednou něco studeného zavadilo o mou kůži, až jsem se otřásla. Znovu své ruce přesunul k cípům mého trička, na čež ho konečně stáhl...všechny kusy oblečení mi najednou připadali nepotřebné. pozbírala jsem ještě zbytek rozumu co ve mě zbyl a rychle z něho stáhla tričko,po něm jsem se přesunula k pásku,ale ještě než jsem mu kalhoty sundala,třela jsem rukama jeho bouli v kalhotech která se vyditelně zvětšila.Slastně zavzdychal a úplně se oddal mým činům. Svýma nenechavýma prstíkama se přesunul až na okraj mích kalhotek,ani jsem si nevšimla kdy mi sundal kalhoty. Přesunul své ruce "krapet" níž a aniž bych si stačila uvědomit, co se chystá udělat, už mi ukazováčkem dráždil klitoris. Měla jsem štěstí že nemám nikoho doma.Naše naříkání muselo bejt slyšet až ve vedlejším baráku.

Love is forever 0.úvod

21. února 2010 v 9:59 | Makyna
Ella Margareth Stoner
Trhlá, zábavná, milá, hodná...těmito slovy lze popsat její povahu. Přátelé jí říkají Ell. Krásně zpívá a k tomu hraje na kytaru.
Nicholas Jerry Jonas
Popová star, po níž šílí polovina dívčí populace.
Demetria Anastasie Stoner
Je Elliinou 19 letou starší sestrou. Je stejně jako ona nadaná na zpěv a proto spolu chodí do místní školy zaměřené na hudbu.
Joseph Adam Jonas
Starší bratr Nicka Jonase a zároveň jeho spolukapeník v jejich skupině Jonas Brothers.

STRUČNÝ DĚJ:
Ella a Demi spolu chodí do Los Angelské hudební střední školy. Co se stane, když k nim do školy přijde zahrát skupina Jonas Brothers...přejdou to bez povšimnutí, nebo jim to změní životy od kořínku po konec?

My designes :D ou jéé

19. února 2010 v 21:11 | Makyna
Jou :D tak toto jsou moje designy :D


Jsem spolumajitelka :D

19. února 2010 v 20:22 | Mrs. Maky Jonas |  I am writening
Ahojá Bobani :D Jsem spolumajitelka na blogu o Justinovi Bieberovi :D njn :D další můj objev :D ale JoBros jsou stále nejlepší nebojte :D:D zkuste někdy zaskočit :) Teprv se to rozjíždí, ale nevadí :)

Mám to ale krásný design :)

19. února 2010 v 19:29 | Mrs. Maky Jonas |  I am writening
Za design musím poděkovat Tyně :) Je moc krásný :D
Zvlášť se koukněte na fotku úplně v pravo :D něco mi to připomíná :D možná mám přehnanou představivost :D ale což :D posuď Bí :D

I love you, but you don´t 0.1

19. února 2010 v 15:32 | Makyna
Ahojá lidišky :D:D je tu druhá slibovaná ffka na přání...tuto bude vypravovat Nick, jelikož neumím psát jak nafoukanec :D:D a jelikož ze strany naší druhé hlavní postavy Teressy bude nafoukanost hodně :D samozřejmě někdy budu psát jako ona, ale teď ne :D

I love you, but you don´t ;-( 0.úvod

18. února 2010 v 16:25 | Makyna
HLAVNÍ POSTAVY:
Teressa Hope
Nicholas Jerry Jonas
-----
Joseph Adam Jonas
Margareth Sarah Olson
Kevin Paul Jonas
Daniele Jonas
VEDLEJŠÍ POSTAVY:
Kevin Paul Jonas st.
Denise Jonas
Frank (tank) Jonas
Miley Ray Cyrus
a další...
První díl přidám zítra :)

Můj naprosto (NE)zajímavý život, aneb zázraky se dějí 0.1

18. února 2010 v 15:57 | Makyna
A je tu první kapitola ffky na přání...s poněkud delším jménem :D:D njn, neumím vymýšlet názvy :D snad to bude trochu odpovídat tomu, jakou mám představu :) Nutno upozornt, že Katherine Meghan už není Olson ale také Jeckinson :)

Můj naprosto (NE)zajímavý život, aneb zázraky se dějí 0.úvod

18. února 2010 v 15:11 | Makyna
První zájemce o ffku se přihlsil :D Je to Andrea která můj blog navštěvuje pravidelně...jedna z mála...zlato :) Tak tu máš úvod. Doufám, že tě nezklamu :)
HLAVNÍ POSTAVY:
Katherine Meghan Jesckinson Někdy trhlá, někdy vážná...občas (vyjjímečně) ji napadne nějaká ta dobrá myšlenka, ale vždy je s ní kopa zábavy a můžete se na ni spolehnout.
Joseph Adam Jonas Vlastně taková normální popová hvězda...avšak narozdíl od jeho mladšího bráchy mu sláva prozatím nestoupla do hlavy.
----
Destiny Ella Jeckinson Sestra a zároveň nejlepší kamarádka Kate...pokaždé ví jak na danou situaci...
Nicholas Jerry Jonas Bratr a zároveň spolukapelník Joa...zajímá se jen o sebe, čemuž se nemůžeme divit při ohledu na jeho postavení ve společnosti :D I přesto je neustále obletovaný fanynkami.
Kevin Paul Jonas (mladší) Třetí člen skupiny Jonas Brothers a zároveň ten nejrozumnějsí...i když to tak někdy nevypadá :D
Daniele Jonas Žena nejstaršího bráchy Jonase...co víc říct? :D
VEDLEJŠÍ POSTAVY:
Denise Jonas
Kevin Paul Jonas st.
Frank (tank) Jonas
a mnoho dalších...

STRUČNÝ DĚJ:
Bráchové Jonasoví se rozhodli na nějakou dobu usadit v Los Angeles...dali si pauzu od koncertování a doufali, že jim to pomůže. Jejich rodiče však trvali na tom, že jelikož nejezdí po světě, nepotřebují soukromého učitele a proto je poslali do místní střední školy...jak se jim život otočí vzhůru nohama, to poznáte, když budete číst dál :)
FOR ANDREA

Ej lidi :D štvete mě :D

18. února 2010 v 13:45 | Makyna |  I am writening
Hele...já chápu, že třeba tady nechcete žádnou ffku na přání :D ale mohli byste sem tam napsat nějakej koment :D:D Hele...já vim, že sem chodíte...ten koment by občas píchnul...takhle mam pocit, že to tady píšu jen pro moje affiliates :(

Doděláno...konečně...

18. února 2010 v 9:45 | Makyna |  I am writening
Ahojá...tak jsem konečně napsala tu Domče slibovanou Hate or Love...nehorázně se nudím :D:D Mě tak napadlo, že bych mohla udělat jednu ffku na přání...tak jo...je to v tomhle článku:
PRAVDILA:
1) Musí být o JB
2) žádné fantasmagorie :D
3) Musí to zvládnout normální až lehce nenormální člověk...JÁ :D
ZADEJ DO KOMENTÁŘE:
1) Tvou přezdívku
2) Pokud máš blog tak taky
3) Pokud chceš ffku zaslat na mail tak i mail.
4) Jestli máš nějaké speciální přání tak to sem taky šoupni: případně si mě najdi na ICQ 579-209-200
5) Kdo bude hlavní hrdina? Nick - Joe - Kevin
6) Krapet přibliž děj...např.: Nějaká třeba Pavla pude do obchodu a narazí tam např.: na Joa a všechno se to bude odvíjet.
7) Jednodílovka/kapitolovka

TO JE SNAD VŠE...BERU PRVNÍ DVA KOMENTÁŘE (upřímně pochybuju, že se najde aspoň jeden)PROSÍM DBEJ NA PRAVDILA :)

Hate or Love 0.2

18. února 2010 v 9:38 | Makyna |  Hate or Love?
Rozhodla jsem se, že s touhle kapitolou začn uuž teď jelikož se nudm...za čtvrt hodiny budu muset vyrazit na autobus, takže to asi nestihnu...

Nechtěla sem tomu věřit...

15. února 2010 v 10:48 | Makyna |  Selena Gomez
Dneska sem si zašla na oceanup...a hádejte co tam píšou...prej: Selena "I´m so happy to have Nick back..."...neodvážila jsem se číst dál...Selenu ze srdce nenávidím...chápejte mě...a ta by se mohla z fleku přidat k Milezně...ale jako já je obě poslouchám :D:D ale nenávidím je :D:D to je ale kombinace, že? :D:D

Road To Camp Rock 2 (New preview! Episode 3) HQ

15. února 2010 v 10:44 | Makyna |  Camp rock
Ta písnička jak tam spívaj snad všechny holky :D je krásná :D

Nick Jonas Valentine´s golf w/ John

15. února 2010 v 10:41 | Makyna
Tak jo :D:D Ještě tam byl jeden obrázek z twitteru, ale nešlo mi to skopírovat, takže tam napsal jenom: Golfing with @JohnLloydTaylor (Bíí :D:D to je to prasátko tlusťoučké roztomilé :D:D) a ještě: Heppy valentines day everybody!
Nick Jonas VALENTINE'S GOLF W/ John Nick Jonas VALENTINE'S GOLF W/ John Nick Jonas VALENTINE'S GOLF W/ John Nick Jonas VALENTINE'S GOLF W/ John Nick Jonas VALENTINE'S GOLF W/ John Nick Jonas VALENTINE'S GOLF W/ John Nick Jonas VALENTINE'S GOLF W/ John Nick Jonas VALENTINE'S GOLF W/ John Nick Jonas VALENTINE'S GOLF W/ John Nick Jonas VALENTINE'S GOLF W/ John Nick Jonas VALENTINE'S GOLF W/ John Nick Jonas VALENTINE'S GOLF W/ John Nick Jonas VALENTINE'S GOLF W/ John Nick Jonas VALENTINE'S GOLF W/ John Nick Jonas VALENTINE'S GOLF W/ John Nick Jonas VALENTINE'S GOLF W/ John
PS: Jestli ho někdy potkám...připomeňte mi, ať si s nim du zahrát :D:D Schválně kdo bude lepší :D:D jop :D:D já mam taky golfovou kárku :D:D a už sem se s ní dokonce vybourala...normálka sem sjela do příkopu, ale to je zase jinej příběh :D
PPS: Rozhodla jsem se přidávat newsky :D:D