My love from school 14. díl

20. května 2010 v 18:26 | Makyna
My love from school 1.4
Postupně jsme se zbavovali všeho oblečení, přičemž jsme od sebe neodtrhávali rty. Rozepnula jsem všechny knoflíčky jeho košile jeden po druhém a ta z něho samovolně sklouzla. Naskytl se mi nádherný pohled na jeho pevnou, vypracovanou hruď. Zatajila jsem dech. Moje triko už bylo dávno dole a on se připravoval skolit pásek u mých kalhot. Jak jsem si myslela, džíny byly dole za pouhou vteřinu. Teď jsem před ní byla jen ve spodním prádle a on mněl stále ještě kalhoty, což se mi moc nelíbilo. Jedním pohybem jsem rozepla knoflík a následně zip u jeho džínsů a stáhla je dolů.
Nechápala jsem, že jsme ještě z té mé maličké postele oba dva nespadli, ale to jsem nechala osudu.
Jako další na řadu přišla moje podprsenka, která se následně pozdravila s podlahou. Kalhotky šly s radostí za ní a já jsem skončila nahá. Začervenala jsem se, když jsem zaregistrovala Nickův pohled, rentgenující mou postavu.
"Jsi nádherná..", usmál se a pohladil mně hřbetem ruky po tváři.
"Děkuju..", pípla jsem a abych odevdla pozornost, začala jsem se potýkat s Nickovými úplými trenkami. Jeho kamarád už byl pěkně v pozoru, a proto to nešlo zrovna nejlíp.
Po dlouhém a neúporném úsilí se mi jeho spodní prádlo konečně podařilo sundat a skopla jsem ho dolů z postele.
Znovu mně povalil pod sebe a políbil.. Jen stěží jsem si uvědomovala, že za chvíli oba dva prožijeme něco, co jsme si v životě ani nedokázali představit. Nick se najednou otočil, chňapl po kalhotech a já si už myslela, že si to rozmyslel a odejde. Píchlo mně u srdce. Ale potom vytáhl z kapsy malý pytlíček a já se usmála.
"Tys to plánoval..", zasmála jsem se.
"Tak trochu jsem doufal..", pokrčil rameny a znovu se otočil ke mně. Opatrně roztrhl pytlíček a vyndal z ní kondom. (Pozn. Autorky:
U tohohle jsem se musela smát xD)
"Mohla bych?", zeptala jsem se a natáhla ruku.
"No.. já-já nevím..", zakoktal se.
"Ale ukaž..", zasmála jsem se a vzala si od něho tu věc. Obkročmo jsem si na něj sedla a uchopila do ruky malého Nicka. Můj milovaný vzrušeně zavzdychal. Jeho malý už byl dávno v pozoru - jak už jsem zmiňovala - takže to šlo snáz.
Pomaličku, polehoučku jsem natahovala ten malý pytlíček na Nickův "nástroj". Všímala jsem si, jak to Nickovi způsobuje slast a to jsme se ještě nedostali k tomu hlavnímu. Jakmile jsem stáhla tu věc až ke kořenu Nickova penisu, jsem se nad něj naklonila a lehce ho políbila na rty.
"Můžeme už začít?", zakňoural do polibku. Jen jsem se usmála a sama zavedla jeho malého kámoše na správné místo. Vykřikla jsem, jelikož jsem ucítila tupou bolest v podbříšku.
"Ne-neudělal jsem Ti něco?", zakoktal se Nick vyděšeně.
"Ne.. pokračujem.", vydechla jsem a začala přirážet proti jeho pánvi. Ticho v pokoji prolínalo jen naše pravidelné vzdychání a bušení jeho a mého srdce. Přirážení se stupňovalo stále do větší rychlosti a oba dva jsme se blížili k pomyslnému vrcholu. Najednou mně prudce přetočil pod sebe a zuřivě políbil. Skoro jsem se lekla, ale co nejvíc jsem se k němu natiskla. Bylo to znamení, že už to nevydrží. Já jsem na tom byla podobně.
Po chviličce se ke mně dostala ona milostná křeč a já se prohla v luk, čímž se naše spojení ještě víc prohloubilo. Nickova tekutina se vyvalila na povrch a lepila se nám na nahá těla.
Když jsme se uvolnili a ten krásný pocit z části vymizel, znovu jsem ho políbila a potom zašeptala:
"Děkuju.. za nejkrásnější zážitek mého života.."
"To já děkuju.. že jsem tohle mohl prožít zrovna s tebou.", odpověděl mi a znovu se svými rty přisál k těm mým.
Milovala jsem ho.. a věděla jsem, že tohohle nikdy nebudu litovat. Doufám, že on na tom byl stejně.
Nick se svalil vedle mě a naznačil mi, že si mám na něj lehnout. Udělala jsem tak - s radostí - a nakonec jsme takhle usli v pevném obětí. 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bíí <3 Bíí <3 | Web | 20. května 2010 v 18:34 | Reagovat

jůůů :^)

2 KiKi KiKi | 20. května 2010 v 19:55 | Reagovat

šikulka jsi...je to krááásný :-)

3 j-b-bieber j-b-bieber | 20. května 2010 v 21:49 | Reagovat

nooojéééje :D :D :D uplně rudnu až za ušima fakt skvěle napsaný! a já nelžu proč tky :D :D :-P  :-P  :-P  :-P  :-P  ;-)

4 L.u.L.u....your SBÉÉ ♥ L.u.L.u....your SBÉÉ ♥ | Web | 21. května 2010 v 16:54 | Reagovat

huhuuuu drsné...:)

5 L.e.n.u.l.k.a L.e.n.u.l.k.a | 23. května 2010 v 14:51 | Reagovat

WOW:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama