Štěstí v neštěstí 1.5

21. května 2010 v 21:08 | MakynaMísto odpovědi jsem jednu nohu pokrčila aby měl Nick do mě lepší přístup.Něžně do mně vnikl a svou pánví začal pohybovat proti té mé.S každým prohloubenějším přírazem jsem vykřikla a zarila nehty do Nickovích zad.Nohu jsem dala zpět na svě místo,naštěstí Nick pochopil co po něm chci.Vzal mě do náruče a přenesl do pokoje.Nick mně položil na postel a lehl si nade mně.Vyhledala jsem Nickovi rty a chtěla ho políbit,on ale ucukl.,,Nezlob."Zamračila jsem se."Já? Nikdy..", řekl, ale nakonec mně políbil.,,Myslím že by jsme měli pokračovat."Zamumlal do polibku.,,V rozdělané práci."Sám mi pokrčil nohy a obmotal je kolem jeho boků.Navedla jsem jeho kamarádíčka na správné místo a on do mně vnikl.Hladila jsem ho po pažích a po zádech.Naše těla se proplétali v milostné souhře a pohupovali se do rytmu deště bubnujícího na okna.Nick pravidelně přirážel proti mému klínu, ale ani jeden jsme na okamžik neodpojili svá ústa od sebe.Vůně usmiřovacího sexu vládla všude po pokoji.Oba jsme chtěli ještě víc než jsme vůbec mohli mít.Nick své pohyby pomaličku zrychloval a oba dva jsme se blížili k pomyslnému vrcholu.Prohnula jsem se jako luk a zaryla nehty do Nickových zad.Vybouchli jsme oba nastejno.. To jsem poznala, podle horké tekutiny, která mi stékala po stehnech.Položil mi hlavu na prsa a zhluboka dýchal.Čechrala jsem mu kudrlinky a užívala si naše spojení.Chyběl mi ale nedokázala jsem si to připustit dokud jsem ho neměla u sebe."Miluju Tě.", zašeptala jsem mu do ucha.,,Já tebe taky."Povzdychl si a jemně třel moje boky.,,Děje se něco?"Narážela jsem na jeho nervozitu.,,N-ne."Zakoktal."Nicku.. já na tobě vidím, že něco není v pořádku.", podívala jsem se mu do očí. "Víš.. uvědomil jsem si, že mám vlastně hrozný štěstí, že jsi mi odpustila. DOkoce už jsem měl plán, co bych udělal, kdyby ne. Asi-asi bych šel skočit z nějakýho mostu. Neměl bych už pro co žít.", odpověděl mi a pevně mně objal.Neměla jsem na to co říct,Nick ani nečekal že bych něco řekla,jen jsme se k sobě tiskli."Vždyť víš, že bych Ti nedokázala říct ne.", řekla jsem po chvíli.
,,Nepřežil bych bez tebe."Políbí mě na čelo."A copak já bez tebe jo?", zasmála jsem se.,,Já jsem prostě neodolatelnej."Zazubil se.,,Nějak ti to sebevědomí stouplo,asi tě na chvíli vykopnu ven na mráz aby ti zase o malinko kleslo."Zasmála jsem se.,,To schytáš."Začal mě lechtat.,,Ne Nicku počkej."Odstrčila jsem ho od sebe když se mi začala motat hlava.,,Jsi v pořádku,"Zkoumavě si mě prohlídl.,,Jasně."Zalhala jsem.,,Seš úplně bílá."Zamračil se.
"Asi-asi budu zvracet.", řekla jsem, rychle jsem se zvedla a běžela do koupelny.,,Jsi v pořádku?"Objevil se za mnou Nick zrovna když jsem zvracela.Místo nějakých otázek si ke mě klepl a chytl mi vlasy.,,Běž pryč prosím."Zvedla jsem se a opláchla si obličej.Beze slova odešel a já se svezla dolu po dveřích.Tak trochu jsem tušila co se mnou je, ale nechtěla jsem si to připustit.Já jsem si to ani nemohla připustit.Kdyby to byla pravda musela bych Nicka opustit.Z 80% by to dítě bylo Joa se kterým jsem měla nechránený styk,kdežto s Nickem přerušovaný.Pomalu jsem se zvedla a ještě jednou si opláchla obličej,hlava se mi pořád motala a viděla jsem včechno 3x.Podpírajíc se všeho, o co se podpírat dalo, jsem došla zpět do ložnice a lehla jsem si vedle Nicka na postel.,,Jseš v pořádku?"Zeptal se bez zájmu.,,Ty seš naštvanej?"Pípla jsem."Trochu.", sklopil pohled k zemi.,,Nechtěla jsem aby jsi byl u toho když jsem.."Nedořekla jsem."Aly.. já jsem tu pro tebe.. to snad víš.", podíval se na mně.,,J-jo."Bylo mi ze mě špatně,nejspíš čekám dítě s jeho vlastním bratrem!Ale pravda zase je, že jsem s Joem začala choit dřív.,,Děje se něco?"Šeptl Nick když jsem už nějakou dobu nevnímala."Nicku.. já-já si myslím, že jsem těhotná.", vyklopila jsem mu.,,A-a s kym?"Pochopil v čem je problém.,,Pravděpodobně s Joem."Dodala jsem zoufale."A-aha.", vykoktal zklamaně.,,Nicku já.."Zlomil se mi hlas v půlce věty.,,Co mám dělat?"Propukla jsem v pláč."J-já.. nevím.", složil si obličej do dlaní.,,Musím si všechno promyslet,promiň."Oblíkl se a odešel.Chápala jsem ho ale nemohla jsem pochopit jak mě tu dokázal nechat když jsem ho nejvíc potřebovala.Ale tak trochu.. jsem věděla proč to udělal. Přeci jenom. On mně miluje a jak sám říkal - nemůže beze mně žít a já čekám dítě s jěho bratrem? Kdybych byla v jeho kůži, asi bych utekla a už bych se nikdy nechtěla vidět.,,Takže tohle je konec."Šeptla jsem sama pro sebe.Chtě nebo nechtě zítra musím zajít k doktorovy.Asi se budu muset vrátit k Joeovi, přesto, že s ním asi nebudu schopna vydržet.,,Co když mě ale taky zavrhne?"Prolítlo mi hlavou.Tuhle myšlenku jsem raději zavrhla.Posadila jsem se na postel a šáhla po mobilu. Musela jsem zavolat Nickovi.,,Volaný účastník není dostupný,prosím zavolejte později."Mrskla jsem s telefonem někam do rohu.To mu nestojim ani o zvednutí telefonu?Z očí se mi spustily další proudy slz. Vzala jsem si na sebe pyžamo a zachumlala se do peřin.,,Sakra kde je?"Zanadávala jsem když jsem uslyšela mobil zvonit.Prohledala jsem celý pokoj, až jsem ho našla za postelí.,,Halo?"Zvedla jsem to s nadějí že je to Nick."Ahoj Aly..", ozval se v telefonu Joeův hlas.
,,Jo-joe?"Zakoktala jsem.Jak je to dlouho co jsem neslyšela jeho hlas.."Nick mi všechno řekl..", pověděl mi hlasem, ze kterého nebylo možné poznat nějaké emoce.,,Joe já...nic po tobě nechci."Ujistila jsem ho třesoucím se hlasem."Ne.. je to moje dítě.. a já se o něj chci starat.", zarazil mně.,,Nic není stoprocentní."Zašeptala jsem.,,Podle toho co mi říkal Nick je to jasný."Řekl jízlivym tonem."Joe.. nechci se hádat. Zvlášť né dneska..", zašeptala jsem utrápeně.,,Buď milej!"Slyšela jsem v pozadí Nickův hlas.Zněl utrápeně ale zároveň jistě.Hodlal se mě vzdát jen aby to dítě mělo úplnou rodinu...Chtělo se mi brečet. NEvěděla jsem co mám dělat.,,Za chvíli jsem u tebe."Slyšela jsem Joa do telefonu."Dobře.", pípla jsem. Bála jsem se co mi na to řekne.Ani ne za 10 minut jsem uslyšela zvonek.Ještě víc jsem znervozněla.Sešla jsem dolů a nejistě otevřel vchodové dveře.Joe byl zřejmě stejně nervozní jako já.Nejistě přešlapoval na místě a zamumlal něco jako pozdrav.
"Ahoj..", odpověděla jsem mu.,,Pojď dovnitř."Pobídla jsem ho když se pořád k ničemu neměl."Dobře.", pokrčil rameny a vešel.,,Je to tady pořád stejný."Pousmál se."Jo.. moc se toho nezměnilo.", povzdychla jsem si.,,Tak co budeme dělat?"Přešel rovnou k tématu."Něco navrhni.", pokrčila jsem sklesle rameny.,,Máš zájem starat se o to dítě semnou?"V očích měl jiskřičky.Tak strašně moc jsem chtěla říct ne.,,Ano."Přemohla jsem se."Dobře.", usmál se.,,Zítra musim jít k doktorovi."Znejistěla jsem.,,Půjdu s tebou."Objal mě."To nemusíš.", odstrčila jsem ho. Nechtěla jsem, aby se mnou šel.,,Chápu že bys tam radši viděla Nicka,ale je to i moje dítě tak mě prosím nech jít s tebou."Zaprosil."Promiň.", hlesla jsem.,,V pohodě."Mávl rukou."Jsem unavená. Půjdu si lehnout.", řekla jsem mu.,,M-můžu s tebou?"Koukl na mě nejistě.Nemohla jsem mu říct ne,pokud spolu máme vychovávat dítě musíme spolu být jako pár.,,Dobře."Pousmála jsem se.Společně jsme odešli do mého pokoje a já si lehla na postel. Ovšem Joe zůstal stát před ní.,,Pojď ke mě."Poklepala jsem jejistě na místo vedle sebe."Jo.. jenom.. jestli se nemám svlíknout.", řekl rozpačitě.,,Joe,čekáme spolu dítě."Zamračila jsem se.,,Já jsem taky ve spodním prádle."Rychle jsem ze sebe stáhla košilku a přikryla se co nejvíc dekou."Tak jo.", pokrčil rameny a sundal si tričko a kalhoty.Ztěžka jsem polkla.Na Nicka neměl ale přesto jsem se celá chvěla.Jen se usmál a zalehl ke mně.,,Joe?Spíš?"Zašeptala jsem asi o dvě hodiny pozdějš.,,Už ne."Zabrblal a otočil se čelem ke mě."Promiň.", šeptla jsem a otočila se tak, aby mi neviděl do očí. Bylo to trochu nepříjemné.,,Za co se omlouváš?"Naklonil se nade mě aby mi viděl do očí."Že jsem Tě probudila.", řekla jsem a zachumlala se víc pod peřinu.,,A říkal něco Nick?"Vyndala jsem z podpeřiny jenom hlavu.Připadala jsem si jako malý dítě co se stydí před cizím člověkem."Řekl.. že na tebe nikdy nezapomene.", povzdychl si.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama