Štěstí v neštěstí 1.6

22. května 2010 v 10:39 | Makyna

,,A-aha."Otočila jsem se k němu zase čelem."Ty ho miluješ, že jo.", řekl mi. Nebyla to otázka.. spíše něco komentoval.
,,Hmm."Neměla jsem náladu mluvit o Nickovi,nedokázal mi to říct ani do očí."Aly.. nebude mi vadit, když budeš s ním. O to malé se budeme střídat..", řekl mi.,,Joe...vyrůstala jsem bez táty,vím moc dobře jak by se cítilo,nechci aby to začilo taky."POvzdychla jsem si."Ale Aly upřímně.. já bych nedokázal žít s někým, koho nemiluju.", podíval se mi do očí.,,Já to tomu malýmu nedokážu udělat."Pohladila jsem si bříško."Jak myslíš.", řekl a odvrátil ode mně pohled.Zavřela jsem oči a přemýtala si všechno co jsem s Nickem prožila...Nakonec se mi spustily slzy. Z celého srdce jsem si přála zůstat s Nickem, ale teď, když jsem věděla, že nebudu moct už nikdy prohrábnout jeho jemné kudrlinky a políbit ho. Svíralo mně to ze všech stran.,,Šššt."Přivinul si mě Joe co nejvíc k sobě.Přesně věděl co teď potřebuju.Pomalinku se mnou pohupoval jako s malým dítětem,něco na tom že to uklidňuje bude. ,,Any time,I don't know why.In myself is light.I don't believe,in complete,eclipse." Začal mi Joe pobrukovat písničku kterou jsem neznala.Pomalu jsem v jeho náručí usla.Ráno mě probudili něčí polibky na krku.,,Joe?"Zachraptěla jsem."ANo zlato?", zeptal se mně.,,Nic jen je to...zvláštní."Hlesla jsem.Ještě včera jsem se v týhle posteli milovala s Nickem..."Chápu.", řekl a odtáhl se ode mně.,,Ne...tak jsem to nemyslela."Přitáhla jsem si ho za týl zase k sobě.,,Když už máme mít vztah,tak se vším."Hladově jsem ho políbila.Dal ruce na můj pas a přitáhl si mně k sobě. Ubíjelo mně, že tohle musím dělat, ale co jiného. Chci aby mělo moje dítě to nejlepší.,,Půjdu vám udělat snídani."Odtáhl se ode mě a usmál se.Jen jsem kývla.Líně jsem se zvedla a hodila přes sebe župan.Šla jsem do koupelny a opláchla si obličej. Nepomohlo to. Slzy mi neovladatelně začaly stékat po tvářích.Stačil jedinej pohled na sprchovej kout a vybavilo se mi včerejší milování s Nickem.Dokonale si pamatuju jeho vůni,jeho chuť rtů a jeho vzdychy když jsme se milovali.Rozbrečela jsem se ještě víc. Musela jsem odtamtud odejít.Zase jsem se vrátila do ložnice a padla na postel.Každá slza mě bodala jako nůž,stejně jako každej dotek Joa.On za nic nemohl moc dobře to vím,taky k němu necítím nenávist,cítím jí jenom pouze k sobě že jsem něco takového schopná dělat.Vím, že tohle nevydržím víc jak pár dnů. Budu se muset snažit.Zase jsme se vrátila do koupelny.Všechny vzpomínky jsem ignorovala.Opláchla jsem si obličej a ztěží držela slzy.
Jakmile jsem smyla všechny zaschlé slzy, oblékla jsem se a sešla do přízemí, kde jsem si bezeslova vzala připravenou snídani.Ani Joe nic neříkal a mě to takhle vyhovovalo.Špinavej talíř jsem jenom opláchla a nechala ve dřezu.,,Odvezu tě k doktorovy."Promluvil poprvý za celou dobu.Jen jsem kývla hlavou. Nemluvit bylo lepší než kdybych mluvila. Lépe se mi zadržovaly slzy.I když včera byla bouřka dneska nebyl na obloze ani mráček.Vzala jsem si sukni,na gyndu je to přeci jen lepší.Zase beze slova jsem nastoupila do auta.Celou cestu jsme jeli mlčky.

                                                                                                          -----------------------------------
,,Konečně na místě."Řekla jsem si sama pro sebe a vystoupila.Joe šel těsně za mnou. Ani jeden se neměl k promluvení.,,Počkám tady."Šeptl Joe a posadil se na sedačku vedle ordinace.,,Fain."Hlesla jsem.
Bylo mi to i příjemnější.
,,Slečna Rousová?"Vyšla sestra z ordinace.Nejistě jsem kývla.,,Pojďte rovnou semnou."Kývla na dveře.Díky tomu že jsem sem včera volala vzali mě ihned.Řekla mi, ať si sednu na křeslo a já jsem poslechla.,,Slečno vy zřejmě tušíte co vám je že?"Koukl na mě doktor po vyšetření."Ano..", hlesla jsem.,,Vystavím vám těhotenskou kartu."Usmál se doktor.,,Dítě je v pořádku ale jste zatím na začátku těhotenství nesmíte se nijak stresovat."Mumlal a něco sepisoval do počítače."Dobře.", řekla jsem, ale teď, když jsem s Joem, to nebude jen tak lehký.,,Tady to máte."Usmála se na mě setřička a podala mi kartu.Konečně jsem mohla vypadnout z ordinace.Joe venku k mému překvapení nebyl.,,Musel jsem na natáčení."Pípla mi smska.
,,Musel jsem na natáčení."Pípla mi smska.Tohle by mi Nick nikdy neudělal. Nikdy by nedal přednost natáčení přede mnou. A navíc když vezmeme v úvahu, že nemám jak se dostat domů a náš dům je odtud asi 20 kilometrů.Popadla jsem telefon a s třesoucíma rukama vytočila Nickovo číslo.Neslyšela jsem ani jedno zapípnutí, hned mi to zvedl.,,Alys?"I do telefonu zněl jeho hlas nejistě."Nicku..", vzlykla jsem.,,Co se stalo?"Zněl vyděšeně."Já to s ním nevydržím.", řekla jsem mezi vzlyky.
,,Co udělal?"Zněl už naštvaně."Nechal mně v nemocnici samotnou.. prý musel na natáčení.", řekla jsem mu.,,Dneska žádný natáčení není."Hlesl zadumaně."Cože?", vykulila jsem oči.,,Nicku můžu s tebou mluvit?"Slyšela jsem v pozadí hlas.,,J-joe?"Šeptla jsem do telefonu."Aly.. hned pro tebe přijedu, jen si promluvím s Joem.", řekl mi do telefonu.
,,Dobře."Řekla jsem už hluchýmu telefonu.Sešla jsem dolů do vrátnice a posadila se na sedačku. Nemohla jsem se dočkat, až Nicka zase uvidím. Neviděla jsem ho den a už mi chybí.Zase mi zazvonil telefon,tentokrát ale neznámé číslo.,,Halo?"Zvedla jsem váhavě."Ahoj.. jsem Danielle.. manželka Kevina. Slyšela jsem hádku mezi Joem a Nickem.. tak mně napadlo, že Ti zavolám.", ozvalo se z telefonu.,,A-aha."Vydala jsem ze sebe.,,Hádku?"Nehci aby se kvůli mě ti dva hádali."Joe říkal, že s ním nechceš být, tak ať je s tebou radši on.. pak Nick řekl něco o tom, že nemůže nechat toho malýho bez otce.. a pak Joe řekl, že.. že nechce strávit život s někým, kdo ho nemiluje a Nick mu začal nadávat, že Tě tady nechal.. dál jsem to radši neposlouchala.", řekla mi Dan.,,Aha."Hlas se mi třebal a před očima se mi dělalo černo.Sedla jsem si tak abych měla dostatečný přístup ke vzduchu.,,Jsi v pořádku?"Ozvalo se z telefonu."Ne.. je mi špatně.. myslím, že budu zvracet.", řekla jsem a odběhla na záchody.,,Nicku mohl bys pohnout prdelí a jet pro ní?Je jí špatně."Slyšim se ozývat v telefonu ležícího vedle záchodový mísy.Když jsem vyzvracela všechno co šlo, opláchla jsem si obličej v umyvadle a znovu si dala k uchu telefon.,,Jak si přišla na moje číslo?"Sedla jsem si na záchod a znovu dala k uchu telefon.,,Nick ho má napsaný snad všude.Nedivila bych se kdyby si ho napsal i na jedno určitý místo aby ho měl na očích i když jde na záchod."Zasmála se."Vážně?", zeptala jsem se udiveně.,,Jo,a myslim že už Nick vyjel."Smála se dál."Dan.. ani Tě neznám a už Tě mám ráda.", zasmála jsem se.,,Tak třeba zítra zajdem na nákupy."Vykřikla nadšeně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama