Oznámení

KONEC...POZASTAVENÍ!!!

24. ledna 2010 v 10:59 | Makyna
Takže jsem zjistila proč mi nešel net :D V mym pokoji je málo signálu takže odteďka jsem v obejváku :D Rekonstrukce menu dodělána, ale stále mi chybí oje affs...už předtím jsem chtěla udělat menší třídění tak to teďkonc aspoň napravím! V dalším článku ho máte.

POZASTAVENO!

23. ledna 2010 v 14:02 | Makyna

POZASTAVUJU!!!

Nebojte..je to jen maximálně na dva dny než se nám vzpamatuje internet...navíc se mi smazalo menu...taky úžasný...pomaličku ho obnovuju a dokonce sem si udělala zálohu takže až se mi příště smaže, tak tam bude hnedka znova. Moc se omlouvám affs i ostatním návštěvníkům mojí stránky.
Zdar...Mrs. Maky Jonas

Omluva

19. ledna 2010 v 8:03 | Makyna
Ahojky...jsem zpět. Omlouvám se všem návštěvníkům stránky a taky hlavně SBénkům, že jsem neobíhala, ale postihl mě menší problém...skratoval nám modem...tudíž jsme od čtvrtka byli v celym domě bez netu. Tohle není celá omluva...na Vaší počest jsem napsala novou Fan Fiction u které se za pár okamžiků objeví první díl. Tak si jí koukejte přečíst ať mám inspiraci...je pžředepsaná asi na 10 dílů tak sem budou řekla bych přibývat až 3 FFky denně. Je jasný, že Hvězdička, pak to bude Smrt a nová...Zločin X Láska...čas od času sem přidám i splněný sen...ale za tu dobu co jsem to nepsala se to celý obrátilo naruby, ale zase to je víc zábavnější na můj vkus :D Doufám, že mi mojí nepřítomnost odpustíte.
ZDAR BOBANI!
Mrs. Maky Jonas

Zrovna dneska???

31. prosince 2009 v 17:25 | Makyna
Doprčic už, já se na to vyprdnu! Zase se mi smazalo menu, tak prosím znovu zápis nových i starých affs najdete nad stránkou. Děkuji Váš Satánek!

Zápis starých a nábor novách affs

28. prosince 2009 v 20:41 | Makyna
Ahojky Affíci...neděste se, tohle není jak se zdá...jen se mi smazalo úplně celý menu a já nevím jak, tak potřebuju, abyste se mi napsali znova:

Pro staré affs:
1) Přezdívka
2) Blog
3) Chceš být stále mým affs?

Nábor nových:
1) Pžezdívka
2) Blog
3) Proč chceš být mým affs?

Nádhernej novej dess

16. prosince 2009 v 20:49 | Makyna
Tak, určitě jste si všimli, že je tu nový design. Mš se moc líbí a mé spolumajitelce taky! A nejlepší na tom je, žeho dělala moje SBé Soleil (viz menu). Má fakt hezký dessy, tak se jukněte a zanechejte jí komenta!

já..zatim moc neznámá Lucka

13. prosince 2009 v 21:41 | Lucka
AHOJ
CHTĚLA BYCH SE VŠEM TROŠKU PŘEDSTAVIT
JMENNUJU SE LUCKA A JSEM NOVÁ SPOLUMAJITELKA TADYTOHO BLOGU.JSEM KAMARÁDKA A SPOLUŽAČKA MAKY A MÁM JEŠTĚ JEDEN BLOG WWW.BLIG.BLOG.CZ
JSEM ASI TYPICKÁ PUBERTAČKA...NO VLASTNĚ NEVIM CO MÁM JEŠTĚ NAPSAT.NO URČA BUDU NA BLOG PŘIDÁVAT TAKŽE SE VÁM ZASE BRZO OZVU TAK PP

Důležité!!!

13. prosince 2009 v 11:30 | Makyna
Tohle není jen pro věrně navštěvující mé stránky...tohle je i pro SBénka! Poslední dobou mi často vypadává internet, taklže kdybych neobíhala a nepřidávala články, není to tím, žeby se mi nechtělo, ale, že se sem nemůžu dstat. Něco bude samozřejmě přidávat moje nová spolumajitelka, tak sem chodtě stále, protože furt budete mét co číst!

Konec hledání

13. prosince 2009 v 10:50 | Makyna
Konec hledání spolumajitelky. Včera se přhlásila mojedobrá kámoška a bude mi tady vypomáhat :)

Mocinky se omlouvám!

10. prosince 2009 v 7:45 | Makyna
Moc se omlouvám JonasFanns>Nick*Barušce , že jsem si jí do SBének přidala až dneska, ale...možná to znáte...rodiče mě vyhnali z kompa! Já vim, je to trapný...Tak snad mě Barča omluví...jestli Ti tak teda můžu říikat? Dnesk asi do notebooku stáhnu nějaký ty programy na grafiku a kolem večera očekávej diplomek s JB Baruš, j?
Tako jo...pa lidišky a mějte se dobře!!!

New SBénka

7. prosince 2009 v 16:50 | Makyna
Ahojky lidišky, já mam hroznou radost, protože mam další tři nová SBénka (viz. menu) Knowli, malinku a Wendyeah. Tak holky, řekněte si co chcete na diplomky!!!

New dess?

6. prosince 2009 v 10:31 | Makyna
Mžná tu bude "zase" new dess a to s Jonas Brthers. Já se strašně omlouvám, ale mě dessy nevydržej víc jak tejden. Mě samotní se ten s Jonáskama mocinky líbí a pokud se dohodnu s jeho autorkou, tak tu možná bude :) Ale tenhlectej tady plánuju mít co nejdýl, páč je vážně úža!!!

HLEDÁME SPOLUMAJITELKU!!!

2. prosince 2009 v 17:18 | Maky
Takže lidišky, co věrně navštěvujete naší stránku a i lidišky, co sem třeba přivítají poprvé...HLEDÁME SPOLUMAJITELKU!!!!
Pravidla pro přijetí:
1) Musíš mít mail, icq, skype...něco, na co bychom Tě mohly skontaktovat.
2) Měla bys mít skušenosti s psaním povídek (o Jonas Brothers) - Není podmínkou!!!
3) Jak už jsi asi pochopila z obsahu tohoto blogu, musíš mít ráda Jonas Brothers (respektivě milovat)!
4) Články musíš přidávat, ne, že jen napíšeš, že jsi spolumajitelka a pak se na to vyprdneš!
Přijímáme prvního, kdo napíše na tento mail: marketka.liskova@centrum.cz

Emma dočasně končí!

2. prosince 2009 v 17:13 | Maky
Takže, je tu důležité oznámení...Emma jak víme, moc články nepřidává, i když mnohdy slibuje...její rodiče jí ale bohužel nedovolují ani ti špetku co můžu já a jak už jednou psala, škola jí dává zabrat. Nedávno přinesla ze školy 5 a dostala takovýho sprda, že si to prej neumim představit. Včera večer se i přes svýho zaracha vkradla na icq, aby mi oznámila, že má na 14 dní útrum s počítačem, takže dalších 14 dní od ní nic nečekejte. Je to docela škoda, protože budu zase na blog sama...Talže....HLEDÁME SPOLUMAJITELKU!!! Pravidla zveřejním v dalším článku.

New dess

22. listopadu 2009 v 14:14 | Maky
Tak a je tu new dess od méhooblíbeného SBénka. Mě se teda hrozně líbí, nevim jak vám :)

Co se to děje?

19. listopadu 2009 v 19:00 | Maky
Ahoj lidičky, takže moje milované sbénko smileynka mi sem dalo nový dess, za což jsem jí velkmi zavázaná. Ale nějak se tady neobjevujou články!

New povídka?

16. listopadu 2009 v 9:30 | Maky
Včera, když jsem se dívala na superstar, mě to nějak moc nebavilo§ Skoro všichni na můj vkus zpívali falešně! Nedivte se, jestli dneska budu všechno kritizovat, sourozence mě vzbudili v 9:00 a já už jsem pak neusla...Takže, tahle povídka bude tak maximálně trojdílná a bude se jmenovat...No, to se nechte překvapit!

Oznámení

7. listopadu 2009 v 15:41 | Makyna a Emma
Takže, já a Emma jsme se dnes fficiálně domluvily, že zrušíme náš druhý blog a vše, co tam bylo, se přesune sem, je tam více fanfistions, tak neváhejte a čtěte!

Zase se mi něco zdá!!!

7. října 2009 v 17:32
Teď už mi, lidičky moji milovaný, nebudete věřit vůbec! Dneska jsem jela autobusem ze školy a v tom autobuse byla holka, hrozně podobná Avrile Lavigne. Měla sice zrzavý vlasy, ale to si je mohla obarvit, že ano! No každopádně, teď nevim, co si mam myslet!

Čus lidičky!

21. září 2009 v 19:24 | web miss
Čus lidičky! Vítejte na mém novém blogu. Zatím tady nic není, ale doufám, že se to tu pořádně rozjede. Udělala jsem pár rubrik....dobře tak jich není pár....a přibudou do nich nějaké zajímavé článečky! Mezi rubrikami je také stories = příběhy. Pokud budete chtít, nějakou povídku Vám napíšu na přání. Návštěvníci mých předchozích blogů říkali, že mám spisovatelský talent, tak uvidíme.
 
 

Reklama